Etamine du Lys tabletes kaļķa nogulšņu likvidēšanai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

ETAMINE DU LYS TABLETES KAĻĶA NOGULŠŅU LIKVIDĒŠANAI Pilns izmērs

ETAMINE DU LYS TABLETES KAĻĶA NOGULŠŅU LIKVIDĒŠANAI

Etamine du Lys tabletes kaļķa nogulšņu likvidēšanai lieto veļas mašīnu un trauku mazgājamo mašīnu mazgāšanai un atbrīvošanai no kaļķakmens. Līdzekli variet lietot pat cieta ūdens gadījumā. Lietots veļas mašīnā, tas saudzē audumu krāsas, saglabā audumu mīkstu, var samazināt nepieciešamo mazgāšanas līdzekļa daudzumu. Ecocert sertificēts.

8,00 €

Akcijas laiks: -
20 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā

23 preces ir noliktavā

Etamine du Lys tablešu kaļķa nogulšņu likvidēšanai sastāvā ir citronskābe, kas bez piepūles spēj likvidēt kaļķakmens nogulsnes. Turklāt citronskābei nav smaržas, kas pretapkaļķošanās līdzekli padara par piemērotu ar ēdienu sasistītu priekšmetu mazgāšanai. Etamine du Lys tabletes kaļķa nogulšņu likvidēšanai lieto veļas mašīnu un trauku mazgājamo mašīnu mazgāšanai un atbrīvošanai no kaļķakmens. Līdzekli variet lietot pat cieta ūdens gadījumā. Lietots veļas mašīnā, tas saudzē audumu krāsas, saglabā audumu mīkstu, var samazināt nepieciešamo mazgāšanas līdzekļa daudzumu. Otrreiz pārstrādājams iepakojums; gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Līdzeklis nesatur, sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. Ecocert sertificēts.

Kā lietot?

Vienu tableti iztiniet no iepakojuma un lietojiet katrā mazgāšanas reizē – tas sargās mašīnu no kaļķa nogulšņu veidošanās. Etamine du Lys tabletes kaļķa nogulšņu likvidēšanai veļas mašīnai: lieciet tableti veļas mašīnas bundulī, pievienojot mazgāšanas līdzekli. Nav ieteicams zīdam, vilnai un delikātiem audumiem. Nav nepieciešama priekšmazgāšana. Saudzē audumu krāsas, saglabā audumu mīkstu, var samazināt nepieciešamo mazgāšanas līdzekļa daudzumu. Etamine du Lys tabletes kaļķa nogulšņu likvidēšanai trauku mazgājamai mašīnai: lieciet tableti tam paredzētajā nodalījumā vai tukšā nažu un dakšiņu turētājā.

Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu acīs. Ja norīts, nekavējoties vērsieties pēc medicīniskas palīdzības un uzrādiet iepakojumu vai tā marķējumu.

Padoms

Taupiet enerģiju!  Pirms trauku mazgāšanas trauku mašīnā notīriet no traukiem ēdienu paliekas un turiet tīru mašīnas filtru – tas uzlabos mazgāšanas kvalitāti un taupīs enerģiju. Mazgājot traukus un veļu mašīnā, izvēlieties zemāko nepieciešamo temperatūru, kā arī piepildiet mašīnas maksimāli tuvu paredzētajai slodzei (veļas daudzumam vai trauku komplektu skaitam).  • Sastāvdaļas: 5-15% nejonu virsmaktīvās vielas, citronskābe un glikolskābe.
  • Apraksts: Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā. Etamine du Lys priekšrocības: + Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu. + Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi. + Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas). + Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam. + Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai. + Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem. + Otrreiz pārstrādājams iepakojums. Etamine du Lys nesatur: + Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas. + Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.). + Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu. + Amonjaku. + Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju. + Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem. + Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās. + Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi. + Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu. Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.