Etamine du Lys traipu tīrīšanas želeja veļai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

ETAMINE DU LYS TRAIPU TĪRĪŠANAS ŽELEJA VEĻAI Pilns izmērs

ETAMINE DU LYS TRAIPU TĪRĪŠANAS ŽELEJA VEĻAI

Etamine du Lys traipu tīrīšanas želeja veļai ar jauku lavandas ēteriskās eļļas smaržu. Želeja dabīgā veidā spēj iztīrīt dažādus, bet it īpaši taukainus traipus: uzklājiet līdzekli traipam - ļaujiet tam nedaudz iedarboties - lieciet drēbes mazgāties veļas mašīnā vai mazgājiet tās ar rokam. Un traipi ir izzuduši, neizmantojot kodīgās ķimikālijas. Ecocert sertificēts.

6,00 €

Akcijas laiks: -
150 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

32 preces ir noliktavā

Piemērota dažādu, bet it īpaši taukainu traipu iztīrīšanai - Etamine du Lys traipu tīrīšanas želeja veļai ar jauku lavandas ēteriskās eļļas smaržu. Želejas konsistence nodrošina labāku pieķeršanos virsmai, tādējādi uzlabojot tīrīšanas efektivitāti. Iedarbīgā želeja piemērota arī veļas mazgāšanai ar rokām; tā neaizstāj veļas mazgāšanas līdzekli veļas mašīnā. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (pudelīti un smidzinātāju šķirot atsevišķi). Gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Etamine du Lys traipu tīrīšanas želeja veļai satur enzīmus, konservantus (kālija sorbāts), smaržvielas (linalool un lavandas ēteriskās eļļa). Ecocert kontrole.

Kā lietot?

Uzklājiet Etamine du Lys traipu tīrīšanas želeju veļai uz traipiem, atstājiet kādu brīdi iedarboties, tad izmazgājiet ar rokām vai lieciet mazgāt veļas mašīnā. Želeja neaizstāj veļas mazgāšanas līdzekli veļas mašīnā! Delikātiem un krāsainiem audumiem vispirms veiciet pārbaudi mazāk redzamā vietā.

Sargāt no bērniem! Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Padoms

Papildus traipu tīrīšanas želejai grūti iztīrāmiem traipiem lietojiet Etamine du Lys balinošās un traipus tīrošās tabletes, ko ērti var pievienot veļas mašīnas bundulī.

   • Sastāvdaļas: Satur 5-15 % ziepes, 5-15 % nejonu un anjonu virsmaktīvās vielas. Satur enzīmus, konservantus (kālija sorbāts), smaržvielas (linalool un lavandas ēteriskās eļļa).
  • Apraksts: Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā. Etamine du Lys priekšrocības: + Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu. + Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi. + Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas). + Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam. + Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai. + Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem. + Otrreiz pārstrādājams iepakojums. Etamine du Lys nesatur: + Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas. + Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.). + Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu. + Amonjaku. + Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju. + Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem. + Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās. + Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi. + Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu. Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.