SODASAN WATER SOFTENER ŪDENS MĪKSTINĀTĀJS


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

SODASAN ŪDENS MĪKSTINĀTĀJS Pilns izmērs

SODASAN ŪDENS MĪKSTINĀTĀJS

Sodasan Water Softener ūdens mīkstinātāja sastāvā ir 100% ceolīti, ūdenī nešķīstošas minerālvielas, kas absorbē kalcija un magnija jonus, tādējādi nodrošinot ūdens mīkstību. Lietojot Sodasan Water Softener ūdens mīkstinātāju, mazgāšanas līdzekļa daudzumu var samazināt līdz minimumam. Līdzeklis nesatur fosfātus, smaržvielas, ĢMO. CO2 neitrāls. Dermatoloģiski testēts. Ecocert sertificēts.

 

Zemāka cena!

2,70 €

5,40 €

(Atlaide 50%)

Akcijas laiks: 2019-12-01 -
750 g

Pieejamība: Ir noliktavā

44 preces ir noliktavā

Ar ūdens mīkstināšanu mēs saprotam cietības sāļu – kalcija un magnija - koncentrācijas samazināšanu ūdenī. Sodasan Water Softener ūdens mīkstinātāja sastāvā ir 100% ceolīti, ūdenī nešķīstošas minerālvielas, kas absorbē kalcija un magnija jonus, tādējādi nodrošinot ūdens mīkstību. Lietojot Sodasan Water Softener ūdens mīkstinātāju, mazgāšanas līdzekļa daudzumu var samazināt līdz minimumam. Ūdens mīkstinātāju lieto kopā ar Sodasan vai citiem ziepes saturošiem audumu un apģērbu mazgāšanas līdzekļiem. Ūdens mīkstinātājs ir CO2 neitrāls – 100% pielāgots cīņai pret globālo sasilšanu. CO2 jeb oglekļa dioksīds ir siltumnīcas efektu izraisoša gāze, kas neļauj uz zemes saules radiācijas radītajam siltumam izdalīties visumā. Tā rezultātā temperatūra uz zemes paaugstinās un tas varētu radīt nopietnas klimata izmaiņas.

Līdzeklis nesatur fosfātus, smaržvielas, ģenētiski modificētus organismus. Dermatoloģiski testēts. Ecocert sertificēts.

Kā lietot?

Pievieno 1 ēd.k. Sodasan Water Softener ūdens mīkstinātāja vidēji cietam ūdenim; 2 ēd.k. cietam ūdenim; 3 ēd.k. ļoti cietam ūdenim. Nepieciešamo līdzekļa daudzumu pievieno veļas mašīnā pirms mazgāšanas cikla. Lietojot Sodasan Water Softener ūdens mīkstinātāju mazgāšanas līdzekļa daudzumu var samazināt līdz minimālajam.  Sargāt no bērniem. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību!

Padoms

Maksimālā efekta sasiegšanai Sodasan Water Softener ūdens mīkstinātāju lieto kopā ar Sodasan vai citiem ziepes saturošiem audumu un apģērbu mazgāšanas līdzekļiem.

   • Sastāvdaļas: 100% ceolīti.
  • Apraksts: Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem. Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
  • Vegāns: