Sodasan veļas mīkstinātājs


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

SODASAN VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS Pilns izmērs

SODASAN VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS

Sodasan veļas mīkstinātājs samazina mazgājamo līdzekļu nogulsnes uz auduma, veļu pēc mazgāšanas padara ārkārtīgi mīkstu un maigu, turklāt piešķir apģērbam svaigu aromātu. Lai arī izgatavots no 100% dabīgām izejvielām, Sodasan veļas mīkstinātājs ir tikpat efektīvs kā konvencionālie līdzekļi. Dermatoloģiski pārbaudītshipoalergēns, nesatur enzīmus, ĢMO brīvs. Ecocert un Certisys kontrole.

 

Zemāka cena!

2,52 €

4,20 €

(Atlaide 40%)

Akcijas laiks: 2019-10-01 - 2019-11-01
750 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

109 preces ir noliktavā

Mūsdienīgas veļas mazgājamās mašīnas patērē aizvien mazāk un mazāk ūdens. Savukārt tas nozīmē, ka mazgāšana ir mazāk intensīva, un salīdzinoši daudz mazgājamā līdzekļa nogulsnes palikušas uz auduma. Sodasan veļas mīkstinātājs izstrādāts citāk. Tas likvidē nevajadzīgās kaļķa un mazgājamo līdzekļu atliekas, tādējādi veļu pēc mazgāšanas padarot ārkārtīgi mīkstu un maigu, turklāt, piešķirot apģērbam svaigu aromātu. 100% dabīgs sastāvs. Dermatoloģiski pārbaudīts - hipoalergēns, nesatur enzīmus, ĢMO brīvs. Ecocert un Certisys kontrole.

Kā lietot?

Mīkstas un liegi smaržojošas veļas iegūšanai pievieno 1 korķīti jeb 40 ml Sodasan veļas mīkstinātāja.

Padoms

Sodasan veļas mīkstinātāju ieteicams lietot kopā ar Sodasan Comfort Sensitiv veļas pulveri saudzīgai mazgāšanai vai jebkuru citu iecienītu Sodasan līdzekli apģērba mazgāšanai.

   • Sastāvdaļas: Aqua, Citric acid, Polysaccharide Citrate, perfume, Betaine naturelle, Alkylpolyglucoside D-Glucopyranose, Aloe barbadensis
  • Apraksts: Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem. Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
  • Vegāns: