Sodasan Comfort Sensitive veļas pulveris saudzīgai mazgāšanai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

SODASAN VEĻAS PULVERIS SAUDZĪGAI MAZGĀŠANAI Pilns izmērs

SODASAN VEĻAS PULVERIS SAUDZĪGAI MAZGĀŠANAI

Sodasan Comfort Sensitive veļas pulveris saudzīgai mazgāšanai ir bez smaržas, un īpaši ieteicams bērnu apģērbu mazgāšanai, kā arī cilvēkiem ar jūtīgu ādu. Piemērots visiem audumiem, kurus var mazgāt 40°C līdz 95°C, izņemot vilnu un dabīgo zīdu. Ar vienu iepakojumu pietiek 25 mazgāšanas reizēm. Dermatoloģiski testēts. Nesatur enzīmus un ĢMO. Ecocert kontrole.

9,90 €

Akcijas laiks: -
1,2 kg

Pieejamība: Ir noliktavā

22 preces ir noliktavā

Bērnu apģērbu mazgāšanai un cilvēkiem ar jutīgu ādu! Sodasan Comfort Sensitive veļas pulveris saudzīgai mazgāšanai paredzēts gan mazgāšanai ar rokām, gan veļas mašīnā. Tas piemērots visiem audumiem, kurus var mazgāt virs 40°C, izņemot vilnu un dabīgo zīdu. Saudzīgais pulveris ir ražots no augu un minerālu izcelsmes izejvielām, tāpēc daudz ātrāk bioloģiski sadalās, un ir videi draudzīgāks. Aktīvā mazgājošā viela – augu ziepes – ir saudzīgas ādai un audumiem. Silikāti sargā veļas mašīnu no korozijas un uzlabo mazgāšanas kvalitāti. Citrāti novērš ziepju nogulsnēšanos. Pateicoties integrētajai aizsardzībai pret kaļķi, Sodasan Comfort Sensitive veļas pulveri saudzīgai mazgāšanai var lietot I, II, III cietības pakāpes ūdenī bez papildus mīkstinātāja pievienošanas. Pulveris nesatur balinātāju, tāpēc baltas veļas mazgāšanai klāt ieteicams pievienot Sodasan Oxygen Bleach balinātāju un traipus tīrošo sāli. Ar vienu iepakojumu pietiek 25 mazgāšanas reizēm. Dermatoloģiski testēts. Nesatur enzīmus un ĢMO. Ecocert kontrole.

Kā lietot?

Lietošanas daudzums uz vienu pilnu veļas mašīnu

ūdens cietība (pakāpēs)

Cik netīras drēbes?

viegli

Vidēji

ļoti

1

50 ml

65 ml

80 ml

2

55 ml

70 ml

90 ml

3,4

65 ml

75 ml

95 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

Sargāt no bērniem. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja nokļūst uz ādas, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Padoms

Baltas veļas mazgāšanai ieteicams pievienot Sodasan Oxygen Bleach balinātāju un traipus tīrošo sāli; atsevišķus traipus, piemēram, asinis, dubļus, zāli tīri ar Sodasan Stain Remover traipu tīrīšanas līdzekli veļai; Lai mazgātu vilnas un smalkus audumus, kā arī zīda, alpaka un mohēras izstrādājumus gan ar rokām, gan veļas mašīnā, lieto Sodasan Wool Detergent mazgāšanas līdzekli vilnai un smalkiem audumiem; 2.-4. cietības pakāpes ūdenim klāt pievieno 1 ēd.k. Sodasan Water Softener ūdens mīkstinātāju. Šādā gadījumā vari lietot minimālo - 1. pakāpei ieteikto – mazgājamā līdzekļa vai pulvera daudzumu. Vienmēr ievēro apģērbam vai audumam pievienotās norādes par tā kopšanu!  • Sastāvdaļas: Vairāk nekā 30% augu ziepes, 15-30% nātrija karbonāts, 5-15% silikāti, 5-15% poliaspartāti, 5-15% iminodisucināts, mazāk nekā 5% citrāti.
  • Apraksts: Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem. Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.