Sodasan Color Sensitive mazgāšanas līdzeklis saudzīgai krāsainu audumu un apģērbu mazgāšanai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

SODASAN MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS SAUDZĪGAI KRĀSAINU AUDUMU UN APĢĒRBU MAZGĀŠANAI Pilns izmērs

SODASAN MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS SAUDZĪGAI KRĀSAINU AUDUMU UN APĢĒRBU MAZGĀŠANAI

Sodasan Color Sensitive mazgāšanas līdzeklis saudzīgai krāsainu audumu un apģērbu mazgāšanai piemērots visa veida krāsainiem apģērbiem, izņemot vilnu un zīdu, mazgāšanai veļas mašīnā visās temperatūrās, sākot no 30°C līdz 95°C. Līdzeklis īpaši ieteicams bērnu apģērbu mazgāšanai, kā arī cilvēkiem ar jutīgu ādu. Pietiek 20 mazgāšanas reizēm. Bez smaržas. Hipoalergēns. Ecocert un Certisys kontrole.

Zemāka cena!

6,32 €

7,90 €

(Atlaide 20%)

Akcijas laiks: 2019-04-01 - 2019-05-01
1,5 l

Pieejamība: Ir noliktavā

174 preces ir noliktavā

Sodasan Color Sensitive mazgāšanas līdzeklis saudzīgai krāsainu audumu un apģērbu mazgāšanai īpaši ieteicams bērnu apģērbu mazgāšanai un cilvēkiem ar jutīgu ādu. Piemērots visiem audumiem, kurus var mazgāt temperatūrās, sākot no 30°C līdz 95°C, izņemot vilnu un dabīgo zīdu. Līdzeklis ir ražots no augu un minerālu izcelsmes izejvielām, tāpēc daudz ātrāk bioloģiski sadalās un ir videi draudzīgāks. Aktīvā mazgājošā viela – augu ziepes – ir saudzīgas ādai un audumiem; silikāti sargā veļas mašīnu no korozijas un uzlabo mazgāšanas kvalitāti; citrāti novērš ziepju nogulsnēšanos. Sodasan Color Sensitive mazgāšanas līdzekļa saudzīgai krāsainu audumu un apģērbu mazgāšanai sastāvā nav balinātāju, tāpēc baltas veļas mazgāšanai ieteicams pievienot Sodasan Oxygen Bleach balinātāju un traipus tīrošo sāli burciņā vai maisiņā. Ar vienu mazgāšanas līdzekļa iepakojumu pietiek 20 mazgāšanas reizēm. Tas nesatur smaržas, enzīmus, ģenētiski modificētus organismus. Tas ir testēts hipoalergēns. Ecocert un Certisys kontrole.

Kā lietot?

Cik netīra veļa?

Lietošanas daudzums uz 4 – 5 kg veļas

Daudzums

Pudeles korķītis

viegli

55 ml

1 1/2

vidēji

75 ml

2

ļoti

110 ml

3

Padoms

Baltas vai ļoti netīras veļas mazgāšanai papildus Sodasan Color Sensitive mazgāšanas līdzeklim saudzīgai krāsainu audumu un apģērbu mazgāšanai lieto Sodasan Oxygen Bleach balinātāju un traipus tīrošo sāli burciņā vai maisiņā.

Lai mazgātu vilnas un smalkus audumus, kā arī zīda, alpaka un mohēras izstrādājumus gan ar rokām, gan veļas mašīnā, lieto Sodasan Wool Detergent mazgāšanas līdzekli vilnai un smalkiem audumiem.  • Sastāvdaļas: Mazāk nekā 5% anjonu un nejonu virsmaktīvās vielas, etanols. Augu izcelsmes virsmaktīvās vielas.
  • Apraksts: Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem. Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
  • Vegāns: