Aqualar pH9+ dabīgs minerālūdens


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Aqualar pH9+ dabīgs minerālūdens Pilns izmērs

Aqualar pH9+ dabīgs minerālūdens

Pētījumi liecina, ka, paaugstinot organisma pH līmeni tikai par 15%, asinis spēj uzņemt skābekli pat līdz 60% vairāk, lai nogādātu to šūnām. Rezultātā: šūnas dzīvo daudz ilgāk, organisms noveco stipri lēnāk un savas dabīgās funkcijas pilnvērtīgi veic ilgāk.

0,85 €

Akcijas laiks: -
500 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

107 preces ir noliktavā

Cilvēks sastāv no 85% ūdens. Tam, ko mēs dzeram, ir milzīga nozīme. Organisma iekšējā vide ir sārmaina, ar pH aptuveni 7,4. Ikdienā mēs pH līmeni pazeminām ar neveselīgu pārtiku.

Ar ko atšķiras Ūdens ar pH7, pH8 un pH9? Katra nākamā pH iedaļa ir 10 reizes sārmaināka! Piemēram, ūdens ar pH8 ir 10 reizes sārmaināks nekā pH7, savukārt ūdens ar pH9 ir 10 reizes sārmaināks nekā ūdens ar pH8, tātad ūdens ar pH9 ir tieši 100 reizes sārmaināks (spēj piesaistīt skābekli) nekā ūdens ar pH7. Gandrīz visām slimībām ir viens iemesls - traucēts skābju-sārmu līdzsvars, un organisms kļūst skābs. Tas ir arī pāragras novecošanās iemesls. Secinājums ir vienkāršs: organismam jāpalīdz atbrīvoties no šī piesārņojuma. To izdarīt palīdz sārmains ūdens ar pH 9-9,5. Sārmainais ūdens viegli iekļūst audos, neitralizējot un izšķīdinot skābos "atkritumus", ko nieres izvada no organisma. Šāds ūdens palīdz uzturēt skābju-sārmu līdzsvaru organismā. To nevar pārdozēt, jo organisms patērē tikai tik daudz, cik tam nepieciešams, pārpalikumu izvadot ar urīnu.

Ieteicamā dienas deva profilaksei ir 0,3 l uz katriem 10 organisma kilogramiem, tātad, vidēji: 2-3 l dienā.  • Sastāvdaļas: Aqualar pH9+ dabīgs minerālūdens