Attitude trauku mazgāšanas līdzeklis ar ābolu un bazilika smaržu


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Attitude trauku mazgāšanas līdzeklis ar ābolu un bazilika smaržu Pilns izmērs

Attitude trauku mazgāšanas līdzeklis ar ābolu un bazilika smaržu

Attitude trauku mazgāšanas līdzekļi ir droša un ļoti efektīva alternatīva ķīmiskajiem mazgāšanas līdzekļiem. Augu izcelsmes sastāvdaļas pilnīgi dabīgā veidā spēj notīrīt piekaltušas ēdiena paliekas un taukainus traukus. EcoLogo sertificēti, CO2 neitrāli. 

4,70 €

Akcijas laiks: -
700 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

135 preces ir noliktavā

Lietošana:

Pilienu trauku mazgāšanas līdzekļa uzpiliniet uz samitrināta sūkļa un mazgājiet traukus kā ierasts. Pēc tam noskalojiet nomazgātos traukus ar tīru ūdeni. 

 

Attitude ir Kanādas zīmols, kas piedāvā cilvēkam, videi un dzīvniekiem draudzīgus produktus. Visi Attitude produkti ir izgatavoti tikai no netoksiskām vielām un atjaunojamiem resursiem, nesatur kancerogēnas vielas, enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizetājus un krāsvielas. Attitude produkti teicami un pilnībā bioloģiski noārdās, ir vegāniem piemēroti un nav testēti uz dzīvniekiem. 

Attitude produkti ir marķēti ar respektablo EcoLogo sertifikātu, kas ir lielākā un videi draudzīgākā preču sertifikācijas sistēma Ziemeļamerikā un tas nozīmē, ka visi Attitude produkti izstrādāti saudzējot dabu un veselību.   

Attitude piedāvā plašu veļas mazgāšanas produktu klāstu, sadzīves tīrīšanas līdzekļus, kosmētiku un higiēnas precesbērniem, pieaugušajiem un dzīvniekiem. 

Paldies, ka turi sadzīves tīrīšanas līdzekļus bērniem nepieejamā vietā!  • Sastāvdaļas: Aqua/water/eau, Coco glucoside, myristyl glucoside, lauryl glucoside, sodium chloride, sodium gluconate, sodium citrate, fragrance*. * derived from natural ingredients
  • Vegāns: