Ecover trauku mazgāšanas līdzeklis ar kumelīti un kliņģerīti


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Ecover trauku mazgāšanas līdzeklis ar kumelīti un klementīniem Pilns izmērs

Ecover trauku mazgāšanas līdzeklis ar kumelīti un klementīniem

Ecover dabīgais trauku mazgāšanas līdzeklis ar kumelīti un klementīniem ir ārkārtīgi iecienīts Biotēkas klientu vidū jau gadiem ilgi, jo tas spēj viegli un bez piepūles notīrīt taukainus un pat piedegušus netīrumus. Tam ir viegla tekstūra, maigas un rokas nesausinošas putas, un patīkams aromāts.  

2,85 €

Akcijas laiks: -
450 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

23 preces ir noliktavā

Ecover ir Beļģijā dibināta starptautiska kompānija, kas ražo dabīgus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus kopš 1980. gada. Šobrīd Ecover ir viens no dabīgo mazgāšanas līdzekļu tirgus līderiem. Videi draudzīgā filozofija caurauž visu Ecover darbību - no ražošanas līdz pārdošanai. Līdzekļi izstrādāti tā, lai tie mazgātu un attīrītu, cik efektīvi vien iespējams. Un vienlaikus – lai tiem būtu absolūti minimāla ietekme uz apkārtējo vidi un cilvēku veselību.

Ecover līdzekļi izgatavoti pēc videi saudzīgām tehnoloģijām un no tādiem atjaunojamiem resursiem un augu un minerālu izejvielām, kā ciete, celuloze, rapšu, palmu un kokosriekstu eļļas, kaļķis, ceolīti, silīcijs. Ecover izmanto tikai no augiem iegūtas smaržvielas – augu ēteriskās eļļas. Ecover neizmanto ģenētiski modificētas sastāvdaļas un ne līdzekļi, ne to sastāvdaļas nav testētas uz dzīvniekiem.

Ecover rūpējas, lai vidē bioloģiski noārdās ne tikai līdzekļos iekļautie tenzīdi, kā to prasa likumdošana, bet gan pilnībā viss mazgāšanas līdzeklis – tā, lai pāri paliktu vien dabiskas minerālvielas un, lai šī sadalīšanās notiek ne tikai skābekļa klātbūtnē (aerobā vidē), bet arī tā trūkumā (anaerobā vidē).

Ecover izmanto tik maz iepakojamā materiāla, cik vien iespējams, lai saglabātu līdzekļu kvalitāti. Visi iepakojuma materiāli ir viegli un pilnībā otrreiz pārstrādājami.  • Sastāvdaļas: 5-15%: Non-Ionic Surfactants, Anionic Surfactants, mazāk nekā 5%: Perfume (Limonene), Others: Water, Alcohol Denat., Sodium Chloride, Sodium Citrate, Citric Acid, Whey
  • Bezglutēna: