Etamine du Lys trauku mazgāšanas līdzeklis ar ābolu smaržu


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 30 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

ETAMINE DU LYS TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS AR ĀBOLU SMARŽU Pilns izmērs

ETAMINE DU LYS TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS AR ĀBOLU SMARŽU

Jauna formula – koncentrētāks! Etamine du Lys trauku mazgāšanas līdzeklis ar ābolu smaržu padara traukus mirdzoši tīrus, saudzējot roku ādas dabisko pH līmeni. Pateicoties līdzekļa sastāvā esošajam ābolu sidra etiķim, nepieciešams mazāk līdzekļa trauku attīrīšanai. Kāds lielisks un pēc sulīgiem āboliem smaržojošs veids, lai ar rokām mazgātus traukus padarītu gurkstoši tīrus, dabīgi smaržojošus.

4,20 €

Akcijas laiks: -
500 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

5 preces ir noliktavā

Etamine du Lys trauku mazgāšanas līdzeklis ar ābolu smaržu ir droša alternatīva ķīmiskajiem mazgāšanas līdzekļiem - tas pilnīgi dabīgā veidā spēj notīrīt piekaltušas ēdiena paliekas un taukainus traukus. Ja tas ar uzdevumu tiek galā tikpat labi kā parastie līdzekļi, tad kāpēc gan neizvēlēties šādu tik dabai draudzīgu mazgāšanu, kas atsvaidzina ar dabīgu sulīgo ābolu aromātu? Etamine du Lys trauku mazgāšanas līdzeklī ar ābolu smaržu 96,60% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes. Otrreiz pārstrādājams iepakojums; gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Līdzeklis nesatur, sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. Ecocert sertificēts.

Kā lietot?

Vienu reizi uzspiežot pudeles sāniem, Etamine du Lys trauku mazgāšanas līdzekli ar ābolu smaržu uzpiliniet uz  sūkļa, un mazgājiet traukus kā ierasts. Pēc tam noskalojiet nomazgātos traukus ar tīru ūdeni.  

Sargāt no bērniem! Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Padoms

Taupiet ūdeni! Trauku mazgāšanai ar rokām izmantojiet 2 bļodas - vienu trauku mazgāšanai, otru trauku skalošanai. Pēc tam ar šo trauku mazgāšanai un skalošanai izmantoto ūdeni var laistīt augus.  • Sastāvdaļas: 5-15% anjonu un nejonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5% dabīgas smaržvielas. Satur arī ūdeni, sāli, sidra etiķi.
  • Apraksts: Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā. Etamine du Lys priekšrocības: + Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu. + Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi. + Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas). + Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam. + Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai. + Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem. + Otrreiz pārstrādājams iepakojums. Etamine du Lys nesatur: + Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas. + Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.). + Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu. + Amonjaku. + Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju. + Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem. + Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās. + Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi. + Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu. Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.