Hampstead “First Flush” melnā tēja


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Hampstead “First Flush” melnā tēja Pilns izmērs

Hampstead “First Flush” melnā tēja

Augstākās kvalitātes tēja! Šī ir pirmo, jaunāko, zaļāko Darjeeling tējas lapiņu tēja - tai ir zaļāka krāsa un savelkošāka garša nekā parastai melnajai tējai. Melnā tēja ar īstu, intensīvu aromātu. Audzēta un ievākta biodinamiskā audzētavā - saskaņā ar dabas likumiem.

8,20 €

Akcijas laiks: -
100 g

Pieejamība: Ir noliktavā.

106 preces ir noliktavā

Augstu Himalaju kalnos, tīra, neskarta meža vidū (un harmonijā ar apkārtējo vidi) atrodas plaukstoša pasaulē pirmā biodinamiskā tējas plantācija Makaibari. To personīgi pārvalda īpašnieks Rajah Banerjee, ar kuru kompānija Hampstead sadarbojas jau no 1987. gada.

Viņa uzskati ir sekojoši: nekādu pesticīdu vai augšanas stimulantu - tējas tīrība ir pirmajā vietā! Ja nepieciešams, tiek izmantots dabīgs mēslojumu un augu izcelsmes preparāti kukaiņu atvairīšanai.

Pagatavošana: vienai tasei ņemt vienu tējkaroti bez kaudzītes, apliet ar svaigi vārītu ūdeni un ļaut 3 minūtes ievilkties.

Hampstead zaļā tēja nesatur mākslīgās piedevas, ĢMO; iepakojums pilnībā otrreiz pārstrādājams, tējas paciņas nav balinātas ar hloru un skavotas. USDA un DEMETER sertificēta tēja.  • Sastāvdaļas: 100% melnā tēja*. *Visas sastāvdaļas iegūtas biodinamiskajā/bioloģiskajā lauksaimniecībā. Biodinamiskā lauksaimniecība (demeter). USDA sertificēts produkts. Lauksaimniecība ārpus ES (skat. uz iepak.).