Florame priedes ēteriskā eļļa


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Florame priedes ēteriskā eļļa Pilns izmērs

Florame priedes ēteriskā eļļa

Organiska priedes skuju ēteriskā eļļa.
Galvenās molekulas
(bioķīmiskais profils): A-pinène, B-pinène. Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.
Aromāts un vannas īpaši labvēlīgi elpošanas sistēmai, ziemā, epidēmiju laikā (sevišķi – kopā ar cineola rozmarīnu). Sildošs, atkrēpojošs, tonizējošs. Priežu smarža bieži patīk vīriešiem. 

9,95 €

Akcijas laiks: -
10 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

18 preces ir noliktavā

Ārīgi lietojot, remdējošs reimatisma gadījumos, locītavām un muskuļiem.
Terpentīnu atgādinošās smaržas dēļ mēdz izmantot grīdu mazgāšanā.

Veidojot kompozīcijas, aromāts veido virsnoti, sader ar citrusiem, lavandu, eikaliptu, kadiķi, mirri, rozmarīnu, tējas koku, sandalkoku, ciedru.

Nav ieteicama hronisku elpošanas sistēmas saslimšanu gadījumā (astmas slimnieki nedrīkst priedes eļļu lietot elektriskajā difūzerī). Nedrīkst epilepsijas slimniekiem. Gan ārīgi, gan kā aromātu (jo īpaši difūzerī) lietot tikai ļoti atšķaidītu!

Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

Padoms

Locītavas un muskuļus remdējošai vannai: 10 pilieni Skotijas priedes ēteriskās eļļas (kopā ar sāli, pienu, vannas putām - vienkārši ūdenī ēteriskās eļļas nešķīst!) Sildieties šādā vannā līdz 20 minūtēm.
Saaukstēšanos sezonā: pa 2 pilieni Skotijas priedes un cineola rozmarīna eļļu atšķaida ēdamkarotē augu eļļas, iemasē krūšu (plaušu) rajonā (dekoltē zonā vai mugurā).
Īpaši atsvaidzinošam aromātam izmazgājiet grīdu ar ūdeni, kurā (ar sāls, spirta vai mazgāšanas līdzekļa palīdzību) atšķaidītas Skotijas priedes, citrona un eikalipta ēteriskās eļļas.

Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Ēterisko eļļu ieteicams iepilināt Florame ziedūdenī - svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.
Relaksācijai, sejas procedūrām un elpošanas sistēmai ieteicami aromātiskie tvaiki – iepiliniet pāris pilienu Florame ēteriskās eļļas bļodā ar karstu ūdeni, pārliecieties pāri un ieelpojiet smaržīgos tvaikus 5 – 10 min. (Šai procedūrai nedrīkst izmantot kanēļa, krustnagliņas, melno piparu, oregano un kampara tipa rozmarīna ēteriskās eļļas!)
Ārīgai lietošanai ļoti ērta dozēšana, gatavojot aromterapeitisko eļļu ar Florame augu eļļām kā bāzi –  katri 10 pilieni Florame ēteriskās eļļas Florame augu eļļas pudelītē veido 1% koncentrāciju. Piemēram, ja gatavojat masāžas eļļu bērnam vai vēlaties lietot eļļu ķermeņa losjona veidā, ieteicamā koncentrācija ir 0,5% (tas nozīmē – Florame augu eļļas pudelītē iepiliniet 5 pilienus izvēlētās Florame ēteriskās eļļas). Ja gatavojat masāžas eļļu pieaugušam cilvēkam vai vēlaties eļļu izmantot kā matu masku, ieteicamā koncentrācija ir līdz 5% (līdz 50 pilieniem Florame ēteriskās eļļas vai vairāku Florame ēterisko eļļu kombinācijas). Vannai, kāju, roku vanniņām – 10-15 pilieni Florame ēteriskās eļļas (bērniem – 5-10 pilieni), atšķaidot vannas putās, uz sāls vai pienā (jo ūdenī ēteriskās eļļas nešķīst), baudiet šādu vannu līdz 20 min. ilgi. (Dozēšana spēkā tikai ar Florame ēterisko eļļu pudelītes pilinātāju!)
Iekšķīgai lietošanai kā garšvielu var izmantot garšaugu ēteriskās eļļas (skatīt norādes pie ēterisko eļļu aprakstiem), pievienojot tās nelielā daudzumā ēdieniem. Terapeitiskos nolūkos iekšķīga lietošana pieļaujama tikai ar ārsta, profesionāla aromterapeita norādījumu. Nelietojiet iekšķīgi eļļas, uz kurām nav norādes, ka tās piemērotas iekšķīgai lietošanai!
Jūsu drošībai. Florame ēteriskās eļļas ir pilnībā dabīgas, tomēr tie ir iedarbīgu aktīvo vielu koncentrāti, tādēļ, tās lietojot, jāievēro daži piesardzības nosacījumi. Lietojiet ēteriskās eļļas tikai atšķaidītas (ūdenī nešķīst! Šķaidiet augu eļļā, spirtā, pienā, sālī, vannas putās u.tml.). Sargiet acis, gļotādas, brūces. Glabājiet tumšā, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā, sargiet no saules un straujām temperatūras svārstībām. Nav ieteicams lietot ēteriskās eļļas bērniem līdz 3 gadu vecumam, intensīvā veidā, ilgstoši, regulāri – līdz 7 gadu vecumam, aromātiskos tvaikus – līdz 12 gadu vecumam. Grūtniecēm, alerģiskiem cilvēkiem, cilvēkiem ar hroniskām slimībām (īpaši – astma, epilepsija) pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai. Izvēlieties Florame – šo ēterisko eļļu dabiskums, tīrība un aromterapeitiskā kvalitāte ir kontrolēta, pārbaudīta laboratoriski un garantēta!  • Sastāvdaļas: Pinus sylvestris* ēteriskā eļļa. * - bioloģiski audzēts.
  • Apraksts: Kādēļ izvēlēties tieši Florame ēteriskās eļļas? • Pieredze. Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. • Bio. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas - iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē). • Izejvielas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā - balstoties uz roku darbu. • Kvalitāte. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums - rožu absolūts). • Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti! Lietošana: Lai visātrāk ietekmētu mūsu emocionālo sfēru, visvienkāršākais Florame ēterisko eļļu lietošanas veids: uzpiliniet pāris pilienu eļļas uz tīras drāniņas vai salvetes un pavēdiniet 20 – 30 cm attālumā no sava deguna. Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības. (Elektriskajā difūzerī nedrīkst izsmidzināt krustnagliņu, melnā pipara, oregano ēteriskās eļļas. Šīs difūzerī var izmantot tikai stipri atšķaidītas ar citām ēteriskajām eļļām - kanēļa, Skotijas priedes, eikalipta, piparmētras, ilang-ilang, sandalkoka eļļas: sekojiet informācijai eļļu aprakstos. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai, kā arī sabojāt difūzeri).