Florame platlapu lavandas (lavandula latifolia) ēteriskā eļļa


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Florame platlapu lavandas (lavandula latifolia) ēteriskā eļļa Pilns izmērs

Florame platlapu lavandas (lavandula latifolia) ēteriskā eļļa

Ekoloģiska platlapu lavandas ziedu ēteriskā eļļa. Galvenās molekulas (bioķīmiskais profils): linalols, 1,8-cineols, kampars. Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte. Florame platlapu lavandas ēteriskā eļļa tiek iegūta no platlapu lavandas ziediem, kam ir spēcīgāks raksturīgās lavandas aromāts. Nomierina ādu pēc insektu kodumiem.

11,00 €

Akcijas laiks: -
10 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

31 preces ir noliktavā

platlapas lavandas ēteriskā eļļa jeb lavandula latifolia atšķiras no ierastās lavandas ēteriskās eļļas jeb lavandula angustifolia?

Parastajai lavandai ir mazi lillā krāsas ziediņi, no kuriem iegūst viegli saldu ziediem ļoti raksturīgu aromātu, tās galvenā bioķīmiskā komponente ir linalyl acetate, kas padara šo eļļu par spēcīgu antibakteriālu līdzekli, kas remdē infekcijas un vīrusus. Šī aktīvā viela parastās lavandas ēterisko eļļu padara par efektīvu līdzekli nelielu ādas bojājumu ārstēšanā.

Platlapu lavandai ir spēcīgāks aromāts. Tai ir lielāki un spilgtāki ziediņi un tās eļļā dominē tādas īpašības kā - tās augstā koncentrācija satur kamparu. Kampars ļauj platlapu lavandu izmantot elpošanas ceļu saslimšanu profilaksei. Platlapu lavandas eļļa ir efektīvāka kukaiņu kodumu remdēšanai, nekā parastā lavanda.

Lietošana: nomierina ādu pēc insektu kodumiem. Atšķaidīt 5% Florame augu eļļā un uzklāt uz ādas tieši pēc insektu koduma, lai mazinātu niezi.

Veidojot kompozīcijas, aromāts veido sirdsnoti, sader ar teju jebkuru citu ēterisko eļļu aromātu, jo īpaši - ar bergamoti, citronellu, Bourbon ģerāniju, Skotijas priedi, cineola rozmarīnu, piparmētru. Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Ēterisko eļļu ieteicams iepilināt Florame ziedūdenī – svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.

Jūsu drošībai. Florame ēteriskās eļļas ir pilnībā dabīgas, tomēr tie ir iedarbīgu aktīvo vielu koncentrāti, tādēļ, tās lietojot, jāievēro daži piesardzības nosacījumi. Lietojiet ēteriskās eļļas tikai atšķaidītas (ūdenī nešķīst! Šķaidiet augu eļļā, spirtā, pienā, sālī, vannas putās u.tml.). Sargiet acis, gļotādas, brūces. Glabājiet tumšā, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā, sargiet no saules un straujām temperatūras svārstībām. Nav ieteicams lietot ēteriskās eļļas bērniem līdz 3 gadu vecumam, intensīvā veidā, ilgstoši, regulāri – līdz 7 gadu vecumam, aromātiskos tvaikus – līdz 12 gadu vecumam. Grūtniecēm, alerģiskiem cilvēkiem, cilvēkiem ar hroniskām slimībām (īpaši – astma, epilepsija) pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu.

Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai.

Izvēlieties Florame – šo ēterisko eļļu dabiskums, tīrība un aromterapeitiskā kvalitāte ir kontrolēta, pārbaudīta laboratoriski un garantēta! Nelietot sievietēm grūtniecības laikā, bērna zīdīšanas periodā un bērniem līdz 7 g. v.
  • Sastāvdaļas: Lavandula latifolia ziedu eļļa*, linalols, limonēns, kumarīns. * - bioloģiski audzēta. ECOCERT un COSMEBIO sertificēta biokosmētika. Kādēļ izvēlēties tieši Florame ēteriskās eļļas? •Pieredze. Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. • Bio. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas - iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē). •Izejvielas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā - balstoties uz roku darbu. •Kvalitāte. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums - rožu absolūts). •Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti! Lietošana: Lai visātrāk ietekmētu mūsu emocionālo sfēru, visvienkāršākais Florame ēterisko eļļu lietošanas veids: uzpiliniet pāris pilienu eļļas uz tīras drāniņas vai salvetes un pavēdiniet 20 – 30 cm attālumā no sava deguna. Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības. (Elektriskajā difūzerī nedrīkst izsmidzināt krustnagliņu, melnā pipara, oregano ēteriskās eļļas. Šīs difūzerī var izmantot tikai stipri atšķaidītas ar citām ēteriskajām eļļām - kanēļa, Skotijas priedes, eikalipta, piparmētras, ilang-ilang, sandalkoka eļļas: sekojiet informācijai eļļu aprakstos. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai, kā arī sabojāt difūzeri).
  • Vegāns: