Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 30 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

FARFALLA MANUKA ĒTERISKĀ EĻĻA Pilns izmērs

FARFALLA MANUKA ĒTERISKĀ EĻĻA

100% dabīga un tīra savvaļā ievāktu manuka lapu ēteriskā eļļa, kas iegūta ar tvaika destilācijas metodi. Šveices kvalitātes garantija. 

12,95 €

5 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

Leptospermum scoparium. 100% dabīga, tīra augu ēteriskā eļļa aromterapijai un telpu aromatizēšanai.

Iegūta ar destilācijas metodi no savvaļā auguša auga lapām.

Izcelsmes vieta: Jaunzēlande.

 

Manuka ir krūms, tējas koka radinieks, kas sastopams savvaļā Jaunzēlandes klajumos. Manuka lapām, mizai, kā arī ziedu medum piemīt unikālas īpašības, kuru dēļ Jaunzēlandes pirmiedzīvotāju maoru vecākie tautas dziedniecībā to izmanto jau gadsimtiem ilgi.

Spēcīga aizsargājošā eļļa.

Manuka lapu ēteriskajai eļļai piemīt piezemējošs, atslābinošs un aizsargājošs aromāts, kas palīdz mazināt stresu, trauksmes sajūtu, depresiju un dusmas.

Kā lietot?

Aromterapijai un telpu aromatizēšanai lietojiet elektriskajā difūzerī vai aromlampā.

Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

Sargāt no bērniem.

Padoms

Izmēģiniet arī Comptoirs & Compagnies savvaļas manuka medus produkciju, kā arī citas Farfalla un Florame dabīgās ēteriskās eļļas.  • Sastāvdaļas: 100% Leptospermum scoparium lapu ēteriskā eļļa. Šveices kvalitātes garantija.
  • Apraksts: Farfalla – inovatīva, augstākās kvalitātes Šveices ekokosmētika. Farfalla kosmētika sevī apvieno profesionālu aromterapiju, inovatīvas augu izcelsmes aktīvās vielas ar dermatoloģiski apstiprinātu efektivitāti un augstvērtīgākās bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtās izejvielas no 45 pasaules valstīm. Farfalla holistiskie ādas kopšanas produkti optimāli atbalsta ādas dabīgos vielmaiņas procesus un nodrošina daudzpusīgu, drošu un ilglaicīgu efektu. Farfalla ekokosmētika – tā ir arī Šveices kvalitātes garantija ar vairāk kā 30 gadu pieredzi: visi Farfalla produkti ir izstrādāti un ražoti Šveicē, ievērojot ētikas un ilgtspējīgas darbības principus. Farfalla klāstā ietilpst Daily Refresh līnija sejas attīrīšanai, Age Miracle līnija intensīvai ādas atjaunošanai, Men līnija vīriešiem, Aloe Vera alvejas gēli ādas papildkopšanai, matu kopšanas un veidošanas līdzekļi, bioloģiski hidrolāti jeb ziedūdeņi un augu eļļas ādas kopšanai, aromterapeitiskas vannas putas un sāls, kā arī aromterapijas piederumi.
  • Vegāns:
  • Bezglutēna: