Rabenhorst bio sarkano vīnogu sula “ROTER RABENHORSTER”


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Rabenhorst bio sarkano vīnogu sula “ROTER RABENHORSTER” Pilns izmērs

Rabenhorst bio sarkano vīnogu sula “ROTER RABENHORSTER”

Bio sarkano vīnogu sula ar bio karija koka lapu ekstraktu. Tiešā spieduma sula. Ar dzelzi asinsradei. Izbaudiet gatavu sarkano vīnogu garšas pilnību un gūstiet labumu no sulas sastāvā esošā dzelzs! Piemērota vegāniem.

4,50 €

Akcijas laiks: -
750 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

49 preces ir noliktavā

Dzelzs veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos, kā arī normālu skābekļa transportēšanu organismā. Tā kā šo svarīgo mikroelementu organisms nespēj izstrādāt pats, tas ir pietiekamā daudzumā jāuzņem ar uzturu.

Viena dienā ieteicamā 200 ml porcija sedz 50% no dzelzs uzturvielu atsauces vērtības. Ieteicams ievērot pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.  • Sastāvdaļas: Dzelzs veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos, kā arī normālu skābekļa transportēšanu organismā. Tā kā šo svarīgo mikroelementu organisms nespēj izstrādāt pats, tas ir pietiekamā daudzumā jāuzņem ar uzturu. Viena dienā ieteicamā 200 ml porcija sedz 50% no dzelzs uzturvielu atsauces vērtības. Ieteicams ievērot pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.
  • Vegāns: