FARFALLA SMARŽKOCIŅU TURĒTĀJS “LOTOSS”


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

FARFALLA SMARŽKOCIŅU TURĒTĀJS “LOTOSS”

Farfalla smaržkociņu turētājs “Lotoss” ir veidots no tumši pelēka ziepjakmens ar balta perlamutra ielaidumiem. Skaists interjera priekšmets, kas atvieglo smaržkociņu lietošanu.

12,95 €

Akcijas laiks: -
1 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā.

7 preces ir noliktavā

Diametrs 10,7 cm

Augstums 2,3 cm

Kā lietot?

Novietojiet smaržkociņu turētāju uz līdzenas virsmas. Ievietojiet tajā smaržkociņu, aizdedziniet smaržkociņu un nopūtiet uguni, lai telpā sāktu izplatīties aromāts.

Padoms

Izmēģiniet Farfalla 100% dabīgos smaržkociņus, kas ražoti godīgas tirdzniecības projekta ietvaros “Auroville” ekociematā Indijā pēc “masala” metodes – ziedus, augus, koksni un dabīgos sveķus sajaucot ar dabīgām, tīrām ēteriskajām eļļām.  • Sastāvdaļas: ziepjakmens ar perlamutra ielaidumiem.
  • Apraksts: Farfalla – inovatīva, augstākās kvalitātes Šveices ekokosmētika. Farfalla kosmētika sevī apvieno profesionālu aromterapiju, inovatīvas augu izcelsmes aktīvās vielas ar dermatoloģiski apstiprinātu efektivitāti un augstvērtīgākās bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtās izejvielas no 45 pasaules valstīm. Farfalla holistiskie ādas kopšanas produkti optimāli atbalsta ādas dabīgos vielmaiņas procesus un nodrošina daudzpusīgu, drošu un ilglaicīgu efektu. Farfalla ekokosmētika – tā ir arī Šveices kvalitātes garantija ar vairāk kā 30 gadu pieredzi: visi Farfalla produkti ir izstrādāti un ražoti Šveicē, ievērojot ētikas un ilgtspējīgas darbības principus. Farfalla klāstā ietilpst Age Miracle līnija intensīvai sejas ādas atjaunošanai, Men līnija vīriešiem, Aloe Vera alvejas gēli ādas papildkopšanai, matu veidošanas līdzekļi, bioloģiski hidrolāti jeb ziedūdeņi un augu eļļas ādas kopšanai, kā arī aromterapijas preces.