Urtekram šķidrās roku ziepes ar Matcha zaļo tēju


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Urtekram šķidrās roku ziepes ar Matcha zaļo tēju Pilns izmērs

Urtekram šķidrās roku ziepes ar Matcha zaļo tēju

Tīras rokas un patīkami maiga āda ar Urtekram Matcha tējas roku ziepēm! Japānas zaļās tējas antioksidantu un mikroaļģes pret piesārņojuma efekts balansē un aizsargā roku ādu no apkārtējās vides ietekmes. Kop rokas un baudi svaigo zaļās tējas un laima citrusu aromātu!

7,90 €

Akcijas laiks: -
380 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

30 preces ir noliktavā

Urtekram ir veicis izvēli - jaunā Matcha līnija ir iepakota augu šķiedru iepakojumā! Viena no pirmajām kosmētikas līnijām pasaulē ar dabīgu cukurniedru iepakojumu, kas saudzē mūsu dabu un samazina plastmasas patēriņu.

Visi Urtekram produkti ir COSMOS ORGANIC sertificēti. COSMOS ORGANIC ir vienotā sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti.

Urtekram kosmētikas formulas ir bez jebkādiem mākslīgiem uzlabotājiem, piedevām, mākslīgiem konservantiem un krāsvielām. Nevienā no ražošanas etapiem nenotiek dabas piesārņošana ar bīstamām vielām. Ražotnē tiek izmantota tikai vēja un uguns enerģija, bet ne naftas degviela. Līdzekļi tiek testēti uz brīvprātīgajiem, nevis dzīvniekiem.

Uz etiķetes izlasāms pilns sastāvdaļu saraksts - ikviena no sastāvdaļām, lai cik niecīgā daudzumā tā būtu. Viegli uztverams produktu sastāvs, nekā lieka un nevajadzīga.
  • Sastāvdaļas: Water, aloe vera*, coconut and corn sugar soap, plant-based oil products, glycerine**, matcha tea*, micro-algae extract, chili extract, lactic acid, salt, lime oil*, perfume (mixture of natural extracts and essential oils), vitamin E. *- bioloģiski audzētas sastāvdaļas.
  • Vegāns: