Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 30 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Holle Formula 2 mākslīgais papildu ēdināšanas maisījums zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma Pilns izmērs

Holle Formula 2 mākslīgais papildu ēdināšanas maisījums zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma

Holle mākslīgais papildu ēdināšanas maisījums piemērots zīdaiņiem, kuri vecāki par sešiem mēnešiem, ja zīdaini nav iespējams barot ar mātes pienu vai arī tad, ja ar mātes pienu vien nepietiek.

12,90 €

600 g

Pieejamība: Ir noliktavā

Maisījumu nevar izmantot zīdaiņa barošanai pirmajos 6 dzīves mēnešos. Šis produkts ir tikai daļa no zīdaiņa uztura. Maisījums zīdaiņiem piemērots barošanai no pudelītes, kā arī, pievienojot Holle pilngraudu putrām. Viegli sagremot, nesatur glutēnu, bez cukura, ar pienu no biodinamiskās lauksaimniecības, 99% sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. 

Visā pasaulē ārsti iesaka krūts pienu kā vislabāko un visaugstvērtīgāko uzturu mazulim pirmā gada laikā. Barošana ar krūti Jūsu mazulim ne tikai sniedz tuvību un labsajūtu, bet arī aizsardzību pret slimībām un dažādām infekcijām. Tāpēc lēmumu uzsākt papildu ēdināšanu (arī par jebkādiem izņēmumiem saistībā ar uzturu līdz mazuļa 6 mēnešu vecumam) vajadzētu pieņemt tikai saskaņā ar ārstniecības personas ieteikumu. Atcerieties, Jūsu vecmāte un mazuļa ārsts vienmēr ir gatavi palīdzēt un atbildēt uz visiem jautājumiem.  • Sastāvdaļas: vājpiens** (izcelsmes valsts – Vācija), sūkalu pulveris* (daļēji demineralizēts), augu eļļas* (palmu eļļa, rapšu eļļa, saulespuķu eļļa), maltodekstrīns*, vājpiena pulveris**, ciete*, kalcija karbonāts, nātrija citrāts, kālija hlorīds, C vitamīns, kalcija fosfāts, dzelzs laktāts, E vitamīns, B1 vitamīns, B6 vitamīns, mangāna sulfāts, kālija jodīds, folskābe, K vitamīns, nātrija selenāts, D vitamīns. * - no bioloģiskās lauksaimniecības; ** - no biodinamiskās lauksaimniecības.