Holle Formula 2 mākslīgais papildu ēdināšanas maisījums zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Holle mākslīgais piena maisījums papildu ēdināšanai zīdaiņiem pēc 6 mēnešu vecuma “Formula 2” Pilns izmērs

Holle mākslīgais piena maisījums papildu ēdināšanai zīdaiņiem pēc 6 mēnešu vecuma “Formula 2”

Holle mākslīgais papildu ēdināšanas maisījums piemērots zīdaiņiem, kuri vecāki par sešiem mēnešiem, ja zīdaini nav iespējams barot ar mātes pienu vai arī tad, ja ar mātes pienu vien nepietiek. Satur DHA un A, C, D vitamīnus (kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem), kā arī omega-3 taukskābi alfa-linolēnskābi (ALA). 

13,60 €

Akcijas laiks: -
600 g (2 x 300 g)

Pieejamība: Ir noliktavā

1513 preces ir noliktavā

Sastāvā izmantots biodinamiskajā lauksaimniecībā (“demeter”) iegūts piens.

Maisījumu nevar izmantot zīdaiņa barošanai pirmajos 6 dzīves mēnešos. Šis produkts ir tikai daļa no zīdaiņa uztura. Maisījums zīdaiņiem piemērots barošanai no pudelītes, kā arī, pievienojot Holle pilngraudu putrām. Viegli sagremot, nesatur glutēnu, bez cukura, ar pienu no biodinamiskās lauksaimniecības, 99% sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā.

Visā pasaulē ārsti iesaka krūts pienu kā vislabāko un visaugstvērtīgāko uzturu mazulim pirmā gada laikā. Barošana ar krūti Jūsu mazulim ne tikai sniedz tuvību un labsajūtu, bet arī aizsardzību pret slimībām un dažādām infekcijām. Tāpēc lēmumu uzsākt papildu ēdināšanu (arī par jebkādiem izņēmumiem saistībā ar uzturu līdz mazuļa 6 mēnešu vecumam) vajadzētu pieņemt tikai saskaņā ar ārstniecības personas ieteikumu. Atcerieties, Jūsu vecmāte un mazuļa ārsts vienmēr ir gatavi palīdzēt un atbildēt uz visiem jautājumiem.  • Sastāvdaļas: vājpiens**1 , augu eļļas* (palmu eļļa*3 , saulespuķu eļļa*, rapšu eļļa*), maltodekstrīns*, sūkalu pulveris* (daļēji demineralizēts), ciete*, vājpiena pulveris**, laktoze*, zivju eļļa2 , vājpiena pulveris*, kalcija karbonāts, kālija hlorīds, nātrija hlorīds, kalcija fosfāts, C vitamīns, nātrija citrāts, L-triptofāns, dzelzs laktāts, L-tirozīns, E vitamīns, cinka sulfāts, A vitamīns, D vitamīns, niacīns, pantotēnskābe, vara sulfāts, K vitamīns, folskābe, B1 vitamīns, B12 vitamīns, B6 vitamīns, mangāna sulfāts, kālija jodāts, nātrija selenāts, biotīns. *Bioloģiskā un **biodinamiskā (“demeter”) lauksaimniecība. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skatīt uz iepakojuma). 1-100g piena maisījuma pulvera pagatavošanai izmantoti 196 ml vājpiena. 2-satur DHA (kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem), 3-iegūta ilgtspējīgā lauksaimniecībā. Sastāvā izmantotā piena izcelsme: Vācija.