Bellapierre Dual lūpu un uzacu ota


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

BELLAPIERRE DUAL LŪPU UN UZACU OTA Pilns izmērs

BELLAPIERRE DUAL LŪPU UN UZACU OTA

Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre Dual lūpu un uzacu otu, tad Tu būsi pārsteigta, cik precīzu, šauru un taisnu līniju tieši virs un zem skropstu līnijas ar to iespējams novilkt. Ota ideāli piemērota arī uzacu krāsošanai un lūpu krāsu, kā arī lūpu spīdumu uzklāšanai. Īpašie leņķveida 100% taklona sariņi piemēroti minerālās kosmētikas uzklāšanai.

Zemāka cena!

3,45 €

11,50 €

(Atlaide 70%)

Akcijas laiks: 2019-07-18 -
1 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā

34 preces ir noliktavā

IZPĀRDOŠANAS CENA - kamēr prece ir noliktavā!

Veidota no antibakteriāla, sintētiska materiāla taklona, Bellapierre Dual lūpu un uzacu ota piemērota precīzas, šauras un taisnas līnijas uzklāšanai ar vienu rokas kustību virs un zem skropstas līnijas, kā arī uzacu krāsošanai. Otai ir leņķveida sari, kas piemēroti tieši minerālās kosmētikas uzklāšanai. Profesionālā Bellapierre Dual lūpu un uzacu ota ir viegli kopjama, un pēc mazgāšanas nezaudē formu. Otru otas galu lieto arī ērtai lūpu krāsu un spīdumu klāšanai! 

Kā lietot? 

Acs līnijas kontūra. Izvēlies vēlamo Bellapierre minerālpigmentu toni, un ar Bellapierre Dual lūpu un uzacu otas vienu galu uz augšējā plakstiņa velc līniju virzienā no iekšējā kaktiņa uz ārējo, turot otu pēc iespējas tuvāk skropstām. Līnijai nevajadzētu būt pārāk platai, ja kontūra šķiet pārāk uzkrītoša, to var izpludināt ar otas aplikatoru. Uz apakšējā plakstiņa kontūra tiek uzvilkta tādā pat veidā, vēlams nedaudz atkāpties no iekšējā acs kaktiņa, lai tas izskatītos dabīgāk.

Uzacu krāsošana. Izvēlies vēlamo Bellapierre minerālpigmentu toni, un ar Bellapierre Dual lūpu un uzacu otas slīpāko galu akcentē uzacis - iekrāso vēlamo formu un aizpildi tukšās vietas.

Lūpas. Bellapierre Dual lūpu un uzacu otas vienu galu iemērc lūpu spīdumā vai lūpu krāsā, un klāj to uz apakšējās lūpas pašā viducī. Saspied lūpas kopā un nedaudz tās paberzē, lai lūpu spīdums un lūpu krāsa izklājas vienmērīgi. Ja nepieciešams, lieto salvetīti liekā spīduma un lūpu krāsas vieglai noņemšanai. Atkārto krāsošanas procesu vēlreiz.

Padoms

Bellapierre Dual lūpu un uzacu ota ir viegli kopjama, izmantojot Bellapierre līdzekli otu tīrīšanai. Pēc mazgāšanas atstāj otu nožūt horizontālā stāvoklī.  • Sastāvdaļas: 100% taklon hair.
  • Apraksts: Bellapierre profesionālās grima otas ir būtisks priekšnoteikums nevainojama grima iegūšanai. Turklāt nav būtiski, vai lieto kompakto vai birstošo Bellapierre minerālu kosmētiku, Bellapierre klāstā ir plašs profesionālo otu klāsts: Bellapierre Brush Concealer otiņa korektora uzklāšanai, Bellapierre Brush Blush ota rūža uzklāšanai, Bellapierre Brush Fan vēdekļveida otiņa, Bellapierre acu līnijas otiņa, Bellapierre Brush Shadow otiņa minerālpigmentu uzklāšanai, Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai un Bellapierre kabuki ota. Kvalitatīvās otas palīdz grimu uzklāt daudz vieglāk, ātrāk un ērtāk, jo tām ir speciālas formas un izmēri atbilstošās darbības veikšanai. Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre profesionālās grima otas, tad Tu būsi pārsteigta, cik gluds un nevainojams tagad ir Tavs grims.
  • Vegāns: