Bellapierre kabuki ota


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

BELLAPIERRE KABUKI OTA Pilns izmērs

BELLAPIERRE KABUKI OTA

Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre kabuki otu, tad Tu būsi pārsteigta, cik vienmērīgu, dabisku, teicami sedzošu klājumu tā spēj sniegt. Kupolveida sevišķi mīkstie 100% taklona sariņi ir izstrādāti tā, lai uzņemtu tikai tik daudz pūdera, cik nepieciešams. Bellapierre kabuki ota noder arī tad, kad no sejas nepieciešams noņemt lieko pūderi.

24,90 €

Akcijas laiks: -
1 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā

15 preces ir noliktavā

Bellapierre kabuki ota ir sevišķi mīksta 100% taklona sariņu ota, kurai jābūt ikvienas modes dāmas un ikviena profesionāla vizāžista somiņā! Pateicoties savam izmēram un formai, Bellapierre kabuki ota ir ideāli piemērota, lai uzklātu Bellapierre minerālu pūderi, un nodrošinātu vienmērīgu, dabisku, teicami sedzošu klājumu.

Kā lietot? 

Perfektam grimam lieto nekaitīgu dabīgo minerālu kosmētiku no Bellapierre. Bellapierre kabuki ota piemērota izcilam grima nobeigumam, tāpēc, virpinot otu Bellapierre minerālu pūderī, turpini ar pūdera klāšanu uz sejas, lai nostiprinātu grimu.

Padoms

Bellapierre kabuki ota ir viegli kopjama, izmantojot Bellapierre līdzekli otu tīrīšanai. Pēc mazgāšanas atstāj otu nožūt horizontālā stāvoklī.  • Sastāvdaļas: 100% taklon hair.
  • Apraksts: Bellapierre profesionālās grima otas ir būtisks priekšnoteikums nevainojama grima iegūšanai. Turklāt nav būtiski, vai lieto kompakto vai birstošo Bellapierre minerālu kosmētiku, Bellapierre klāstā ir plašs profesionālo otu klāsts: Bellapierre Brush Concealer otiņa korektora uzklāšanai, Bellapierre Brush Blush ota rūža uzklāšanai, Bellapierre Brush Fan vēdekļveida otiņa, Bellapierre acu līnijas otiņa, Bellapierre Brush Shadow otiņa minerālpigmentu uzklāšanai, Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai un Bellapierre kabuki ota. Kvalitatīvās otas palīdz grimu uzklāt daudz vieglāk, ātrāk un ērtāk, jo tām ir speciālas formas un izmēri atbilstošās darbības veikšanai. Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre profesionālās grima otas, tad Tu būsi pārsteigta, cik gluds un nevainojams tagad ir Tavs grims.