Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

BELLAPIERRE BRUSH FOUNDATION OTA PŪDERA UZKLĀŠANAI Pilns izmērs

BELLAPIERRE BRUSH FOUNDATION OTA PŪDERA UZKLĀŠANAI

Pūdera uzklāšanai ir paredzēta mīksta un pati lielākā otiņa, tāda kā Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai. Tai ir noapaļota kupolveida forma un blīvi sariņi, kas veicina precīzu Bellapierre minerālu pūdera vai Bellapierre kompaktā minerālu pūdera uzklāšanu. Otas sari izgatavoti no 100% taklona – sintētiskām šķiedrām, kas ir līdzvērtīgas dabīgajiem sariem.

18,90 €

Akcijas laiks: -
1 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā

10 preces ir noliktavā

Ota, kurai jābūt ikvienas sievietes un profesionāla vizāžista somiņā. Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai ar noapaļotu kupolveida formu un blīviem sariņiem palīdz precīzi uzklāt Bellapierre minerālu kosmētiku, kas veidota uz pūdera bāzes. Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai paredzēta Bellapierre minerālu pūdera vai Bellapierre kompaktā minerālu pūdera uzklāšanai, taču to tikpat labi var lietot arī Bellapierre minerālu vaigu sārtuma un Bellapierre minerālā bronzera uzklāšanai. Tās mīkstie sari veidoti no 100%  taklona - sintētikas šķiedras, kas līdzvērtīgas dabīgajiem sariem. To priekšrocības salīdzinājumā ar dabīgo saru otām: drīkst mazgāt kaut vai pēc katras lietošanas reizes; piemērotas cilvēkiem ar jutīgu ādu; uzņem tikai tik daudz kosmētikas, cik nepieciešams, tādējādi samazinot kosmētikas patēriņu; nezaudē formu pat pēc ilgstošas lietošanas.

Kā lietot? 

Iemērc Bellapierre Brush Foundation otu pūdera uzklāšanai Bellapierre minerālu pūderī vai Bellapierre kompaktajā minerālu pūderī, pirms uzklāšanas uz sejas, viegli nokrati no otiņas lieko pūderi. Nelielu daudzumu birstošā pūdera apļveida kustībām klāj uz sejas, vienmērīgi izlīdzinot.

Padoms

Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai ir viegli kopjama, izmantojot Bellapierre līdzekli otu tīrīšanai. Pēc mazgāšanas atstāj otu nožūt horizontālā stāvoklī.  • Sastāvdaļas: 100% taklon hair.
  • Apraksts: Bellapierre profesionālās grima otas ir būtisks priekšnoteikums nevainojama grima iegūšanai. Turklāt nav būtiski, vai lieto kompakto vai birstošo Bellapierre minerālu kosmētiku, Bellapierre klāstā ir plašs profesionālo otu klāsts: Bellapierre Brush Concealer otiņa korektora uzklāšanai, Bellapierre Brush Blush ota rūža uzklāšanai, Bellapierre Brush Fan vēdekļveida otiņa, Bellapierre acu līnijas otiņa, Bellapierre Brush Shadow otiņa minerālpigmentu uzklāšanai, Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai un Bellapierre kabuki ota. Kvalitatīvās otas palīdz grimu uzklāt daudz vieglāk, ātrāk un ērtāk, jo tām ir speciālas formas un izmēri atbilstošās darbības veikšanai. Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre profesionālās grima otas, tad Tu būsi pārsteigta, cik gluds un nevainojams tagad ir Tavs grims.