Bellapierre Brush Shadow otiņa minerālpigmentu uzklāšanai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

BELLAPIERRE BRUSH SHADOW OTIŅA MINERĀLPIGMENTU UZKLĀŠANAI Pilns izmērs

BELLAPIERRE BRUSH SHADOW OTIŅA MINERĀLPIGMENTU UZKLĀŠANAI

Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre Brush Shadow otiņu minerālpigmentu uzklāšanai, tad Tu būsi pārsteigta, cik mīksti, zīdaini maigi un patīkami glāstoši tie ir! Otas sari izgatavoti no 100% taklona – sintētiskām šķiedrām, kas ir līdzvērtīgas dabīgajiem sariem.

11,40 €

Akcijas laiks: -
1 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā

21 preces ir noliktavā

Bellapierre Brush Shadow otiņa minerālpigmentu uzklāšanai ir deāli piemērota Bellapierre minerālpigmentu uzklāšanai. Tās mīkstie, zīdaini maigie sari, kas veidoti no 100%  taklona, lieliski noder tad, ja Tavi acu plakstiņi ir īpaši jutīgi. Otiņas sari nekairina ādu, rada patīkami glāstošu sajūtu. Taklons ir sintētikas šķiedras, kas līdzvērtīgas dabīgajiem sariem. To priekšrocības salīdzinājumā ar dabīgo saru otām: drīkst mazgāt kaut vai pēc katras lietošanas reizes; piemērotas cilvēkiem ar jutīgu ādu; uzņem tikai tik daudz kosmētikas, cik nepieciešams, tādējādi samazinot kosmētikas patēriņu; nezaudē formu pat pēc ilgstošas lietošanas.

Kā lietot? 

Klāj Bellapierre minerālpigmentus, viegli piespiežot Bellapierre Brush Shadow otiņu minerālpigmentu uzklāšanai – tādiem kā viegliem klauvējieniem. Lieto pavisam nelielu daudzumu Bellapierre minerālpigmentu, tādējādi veicinot to ilgāku noturību un vienmērīgu klāšanos.

Padoms

Bellapierre Brush Shadow otiņa minerālpigmentu uzklāšanai ir viegli kopjama, izmantojot Bellapierre līdzekli otu tīrīšanai. Pēc mazgāšanas atstāj otu nožūt horizontālā stāvoklī.

   • Sastāvdaļas: 100% taklon hair.
  • Apraksts: Bellapierre profesionālās grima otas ir būtisks priekšnoteikums nevainojama grima iegūšanai. Turklāt nav būtiski, vai lieto kompakto vai birstošo Bellapierre minerālu kosmētiku, Bellapierre klāstā ir plašs profesionālo otu klāsts: Bellapierre Brush Concealer otiņa korektora uzklāšanai, Bellapierre Brush Blush ota rūža uzklāšanai, Bellapierre Brush Fan vēdekļveida otiņa, Bellapierre acu līnijas otiņa, Bellapierre Brush Shadow otiņa minerālpigmentu uzklāšanai, Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai un Bellapierre kabuki ota. Kvalitatīvās otas palīdz grimu uzklāt daudz vieglāk, ātrāk un ērtāk, jo tām ir speciālas formas un izmēri atbilstošās darbības veikšanai. Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre profesionālās grima otas, tad Tu būsi pārsteigta, cik gluds un nevainojams tagad ir Tavs grims.