Bellapierre acu līnijas otiņa


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

BELLAPIERRE ACU LĪNIJAS OTIŅA Pilns izmērs

BELLAPIERRE ACU LĪNIJAS OTIŅA

Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre acu līnijas otiņu, tad Tu būsi pārsteigta, cik precīzu, šauru un taisnu līniju ar to iespējams novilkt. Īpašie leņķveida 100% taklona sariņi piemēroti tieši minerālās kosmētikas uzklāšanai.

Zemāka cena!

5,70 €

11,40 €

(Atlaide 50%)

Akcijas laiks: 2020-02-01 - 2020-03-01
1 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā

9 preces ir noliktavā

Veidota no antibakteriāla, sintētiska materiāla taklona, Bellapierre acu līnijas otiņa piemērota precīzas, šauras un taisnas līnijas uzklāšanai ar vienu rokas kustību. Otai ir leņķveida sari, kas piemēroti tieši minerālās kosmētikas uzklāšanai. Profesionālā Bellapierre acu līnijas otiņa ir viegli kopjama, un pēc mazgāšanas nezaudē formu. Lieto otu arī uzacu krāsošanai.

Kā lietot?

Lai iegūtu mirdzošu un maigu līnijas krāsu, klāj Bellapierre minerālpigmentus ar sausu Bellapierre acu līnijas otiņu. Lai iegūt intensīvas krāsas līniju ar metālisku spīdumu, šo pašu toni uzklāj ar samitrinātu otiņu.

Padoms

Bellapierre acu līnijas otiņa ir viegli kopjama, izmantojot Bellapierre līdzekli otu tīrīšanai. Pēc mazgāšanas atstāj otu nožūt horizontālā stāvoklī.  • Sastāvdaļas: 100% taklon hair.
  • Apraksts: Bellapierre profesionālās grima otas ir būtisks priekšnoteikums nevainojama grima iegūšanai. Turklāt nav būtiski, vai lieto kompakto vai birstošo Bellapierre minerālu kosmētiku, Bellapierre klāstā ir plašs profesionālo otu klāsts: Bellapierre Brush Concealer otiņa korektora uzklāšanai, Bellapierre Brush Blush ota rūža uzklāšanai, Bellapierre Brush Fan vēdekļveida otiņa, Bellapierre acu līnijas otiņa, Bellapierre Brush Shadow otiņa minerālpigmentu uzklāšanai, Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai un Bellapierre kabuki ota. Kvalitatīvās otas palīdz grimu uzklāt daudz vieglāk, ātrāk un ērtāk, jo tām ir speciālas formas un izmēri atbilstošās darbības veikšanai. Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre profesionālās grima otas, tad Tu būsi pārsteigta, cik gluds un nevainojams tagad ir Tavs grims.