Bellapierre Concealer otiņa korektora uzklāšanai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

BELLAPIERRE CONCEALER OTIŅA KOREKTORA UZKLĀŠANAI Pilns izmērs

BELLAPIERRE CONCEALER OTIŅA KOREKTORA UZKLĀŠANAI

Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre Concealer otiņu korektora uzklāšanai, tad Tu būsi pārsteigta, cik gluds un nevainojams tagad ir Tavs grims. Ota palīdz maskēt sejas ādas nepilnības. Tās mīkstie sari ideāli piemēroti tieši minerālās kosmētikas uzklāšanai, nodrošinot gludu klājumu pat grūti aizsniedzamās vietās - acu kaktiņos un zem skroptām.

Zemāka cena!

10,26 €

17,10 €

(Atlaide 40%)

Akcijas laiks: 2019-12-01 - 2020-02-01
1 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā

16 preces ir noliktavā

Profesionālā Bellapierre Concealer otiņa korektora uzklāšanai piemērota Bellapierre minerālu pūdera, kā arī Bellapierre kompaktā minerālu pūdera uzklāšanai. Tās sari gatavoti no kvalitatīva materiāla, kas ideāli piemēroti tieši minerālās kosmētikas uzklāšanai. Profesionālajai Bellapierre Concealer otiņai korektora uzklāšanai ir mīksti sariņi un ergonomisks kāts; tā ir viegli kopjama un pēc mazgāšanas nezaudē formu; palīdz uzklāt grimu ātri un precīzi.

Kā lietot? 

Perfektam grimam lieto nekaitīgu dabīgo minerālu kosmētiku no Bellapierre. Virpinot Bellapierre Concealer otiņu korektora uzklāšanai Bellapierre kompaktajā minerālu pūderī vai Bellapierre minerālu pūderī, ar maigiem klauvējieniem klāj pūderi zem acīm un uz ādas defektiem, ko vēlies nomaskēt.

Padoms

Bellapierre Concealer otiņa korektora uzklāšanai ir viegli kopjama, izmantojot Bellapierre līdzekli otu tīrīšanai. Pēc mazgāšanas atstāj otu nožūt horizontālā stāvoklī.  • Sastāvdaļas: 100% taklon hair.
  • Apraksts: Bellapierre profesionālās grima otas ir būtisks priekšnoteikums nevainojama grima iegūšanai. Turklāt nav būtiski, vai lieto kompakto vai birstošo Bellapierre minerālu kosmētiku, Bellapierre klāstā ir plašs profesionālo otu klāsts: Bellapierre Brush Concealer otiņa korektora uzklāšanai, Bellapierre Brush Blush ota rūža uzklāšanai, Bellapierre Brush Fan vēdekļveida otiņa, Bellapierre acu līnijas otiņa, Bellapierre Brush Shadow otiņa minerālpigmentu uzklāšanai, Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai un Bellapierre kabuki ota. Kvalitatīvās otas palīdz grimu uzklāt daudz vieglāk, ātrāk un ērtāk, jo tām ir speciālas formas un izmēri atbilstošās darbības veikšanai. Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre profesionālās grima otas, tad Tu būsi pārsteigta, cik gluds un nevainojams tagad ir Tavs grims.