Bellapierre Brush Blush ota rūža uzklāšanai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

BELLAPIERRE BRUSH BLUSH OTA RŪŽA UZKLĀŠANAI Pilns izmērs

BELLAPIERRE BRUSH BLUSH OTA RŪŽA UZKLĀŠANAI

Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre Brush Blush otu rūža uzklāšanai, tad Tu būsi pārsteigta, cik gluds un nevainojams tagad ir Tavs grims. Tai ir leņķveida sari, kas piemēroti Bellapierre minerālu vaigu sārtuma, kā arī Bellapierre minerālā bronzera uzklāšanai. Tā ir viegli kopjama, izmantojot Bellapierre līdzekli otu tīrīšanai. 

Zemāka cena!

11,13 €

15,90 €

(Atlaide 30%)

Akcijas laiks: 2019-08-01 - 2019-10-01
1 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā

20 preces ir noliktavā

Profesionālā Bellapierre Brush Blush ota rūža uzklāšanai ir klasiskas formas un izmēra ota ar leņķveida sariem, kas piemērota Bellapierre minerālu vaigu sārtuma, kā arī Bellapierre minerālā bronzera uzklāšanai. Tās sari gatavoti no kvalitatīva materiāla, kas ideāli piemērots tieši minerālās kosmētikas uzklāšanai. Profesionālajai Bellapierre Brush Blush otai rūža uzklāšanai ir mīksti sariņi un ergonomisks kāts; tā ir viegli kopjama un pēc mazgāšanas nezaudē formu; palīdz uzklāt grimu ātri un precīzi.

Kā lietot? 

Perfektam grimam lieto nekaitīgu dabīgo minerālu kosmētiku no Bellapierre. Klāj Bellapierre minerālu vaigu sārtumu, izmantojot Bellapierre Brush Blush otu rūža uzklāšanai. Ar šo otiņu viegli pieskaries krāsu pigmentam, tad apļveida kustībām uzklāj to gar vaigu kaula līniju. Sapludini un izlīdzini sārtumu, neatstājot skaidri redzamus krāsu laukumus.

Padoms

Bellapierre Brush Blush otu rūža uzklāšanai vari lietot arī tad, ja vaigu sārtuma vietā klāj Bellapierre minerālo bronzeri. Ota ir viegli kopjama, izmantojot Bellapierre līdzekli otu tīrīšanai.   • Sastāvdaļas: 100% taklon hair.
  • Apraksts: Bellapierre profesionālās grima otas ir būtisks priekšnoteikums nevainojama grima iegūšanai. Turklāt nav būtiski, vai lieto kompakto vai birstošo Bellapierre minerālu kosmētiku, Bellapierre klāstā ir plašs profesionālo otu klāsts: Bellapierre Brush Concealer otiņa korektora uzklāšanai, Bellapierre Brush Blush ota rūža uzklāšanai, Bellapierre Brush Fan vēdekļveida otiņa, Bellapierre acu līnijas otiņa, Bellapierre Brush Shadow otiņa minerālpigmentu uzklāšanai, Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai un Bellapierre kabuki ota. Kvalitatīvās otas palīdz grimu uzklāt daudz vieglāk, ātrāk un ērtāk, jo tām ir speciālas formas un izmēri atbilstošās darbības veikšanai. Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre profesionālās grima otas, tad Tu būsi pārsteigta, cik gluds un nevainojams tagad ir Tavs grims.