Bellapierre 5 otu komplekts


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

BELLAPIERRE 5 OTU KOMPLEKTS Pilns izmērs

BELLAPIERRE 5 OTU KOMPLEKTS

Domājot par ceļotājām, Bellapierre izstrādājis ērtu Bellapierre 5 otu komplektu, kurā nav nekā lieka, tikai pats nepieciešamākais: Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai, Bellapierre Brush Concealer otiņa korektora uzklāšanai, Bellapierre Brush Shadow otiņa minerālpigmentu uzklāšanai, Bellapierre acu līnijas otiņa un Bellapierre Brush Blush ota rūža uzklāšanai. New York, here I come!

Zemāka cena!

13,98 €

21,50 €

(Atlaide 35%)

Akcijas laiks: 2019-07-18 -
1 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā

2 preces ir noliktavā

IZPĀRDOŠANAS CENA - kamēr prece ir noliktavā!

Nav nekā satraucošāka par ceļojumu – lai arī kāds būtu galamērķis, tām noteikti jābūt vislabāk pavadītām brīvdienām! Un jāizdodas arī fotogrāfijām, bez kurām ceļojuma laikā neiztikt. Lai nopūderētu deguntiņu, nomaskētu zilos lokus zem acīm un citus ādas defektus, kā arī izlīdzinātu ādas toni, Tev būs nepieciešamas Bellapierre Brush Concealer otiņa korektora uzklāšanai un Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai; lai iekrāsotu vaigus veselīgi sārtus, Tev vajadzēs Bellapierre Brush Blush otu rūža uzklāšanai; lai akcentētu acis, Tev vajadzēs Bellapierre acu līnijas otiņu un Bellapierre Brush Shadow otiņu minerālpigmentu uzklāšanai. Tagad visas šīs minerālu kosmētikai paredzētās otas pieejams ērtā, viegli pārnēsājamā un elegantā Bellapierre 5 otu komplektā. Un, kā teiktu supermodele Taira Benksa (Tyra Banks) - smaidi ar acīm! Tad visi Tava ceļojuma foto būs izdevušies.

 

Kā lietot?

 

Perfektam grimam lieto nekaitīgu dabīgo minerālu kosmētiku no Bellapierre.

 

Bellapierre Brush Concealer otiņa korektora uzklāšanai:

Virpinot Bellapierre Concealer otiņu korektora uzklāšanai Bellapierre kompaktajā minerālu pūderī vai Bellapierre minerālu pūderī, ar maigiem klauvējieniem klāj pūderi zem acīm un uz ādas defektiem, ko vēlies nomaskēt.

 

Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai:

Iemērc Bellapierre Brush Foundation otu pūdera uzklāšanai Bellapierre minerālu pūderī vai Bellapierre kompaktajā minerālu pūderī, pirms uzklāšanas uz sejas, viegli nokrati no otiņas lieko pūderi. Nelielu daudzumu birstošā pūdera apļveida kustībām klāj uz sejas, vienmērīgi izlīdzinot.

 

Bellapierre Brush Blush ota rūža uzklāšanai:

Klāj Bellapierre minerālu vaigu sārtumu, izmantojot Bellapierre Brush Blush otu rūža uzklāšanai. Ar šo otiņu viegli pieskaries krāsu pigmentam, tad apļveida kustībām uzklāj to gar vaigu kaula līniju. Sapludini un izlīdzini sārtumu, neatstājot skaidri redzamus krāsu laukumus.

 

Bellapierre acu līnijas otiņa:

Lai iegūtu mirdzošu un maigu līnijas krāsu, klāj Bellapierre minerālpigmentus ar sausu Bellapierre acu līnijas otiņu. Lai iegūt intensīvas krāsas līniju ar metālisku spīdumu, šo pašu toni uzklāj ar samitrinātu otiņu.

 

Bellapierre Brush Shadow otiņu minerālpigmentu uzklāšanai:

Klāj Bellapierre minerālpigmentus, viegli piespiežot Bellapierre Brush Shadow otiņu minerālpigmentu uzklāšanai – tādiem kā viegliem klauvējieniem. Lieto pavisam nelielu daudzumu Bellapierre minerālpigmentu, tādējādi veicinot to ilgāku noturību un vienmērīgu klāšanos.

Padoms

Lai saglabātu Bellapierre profesionālo grima otu formu nemainīgu, pēc to tīrīšanas vienmēr atstāj otas nožūt horizontālā stāvoklī, pārliecinoties, ka sari nav nolocīti. Otas ir viegli kopjamas, izmantojot Bellapierre līdzekli otu tīrīšanai.  • Sastāvdaļas: 100% taklon hair.
  • Apraksts: Bellapierre profesionālās grima otas ir būtisks priekšnoteikums nevainojama grima iegūšanai. Turklāt nav būtiski, vai lieto kompakto vai birstošo Bellapierre minerālu kosmētiku, Bellapierre klāstā ir plašs profesionālo otu klāsts: Bellapierre Brush Concealer otiņa korektora uzklāšanai, Bellapierre Brush Blush ota rūža uzklāšanai, Bellapierre Brush Fan vēdekļveida otiņa, Bellapierre acu līnijas otiņa, Bellapierre Brush Shadow otiņa minerālpigmentu uzklāšanai, Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai un Bellapierre kabuki ota. Kvalitatīvās otas palīdz grimu uzklāt daudz vieglāk, ātrāk un ērtāk, jo tām ir speciālas formas un izmēri atbilstošās darbības veikšanai. Ja vēl nekad iepriekš neesi izmantojusi Bellapierre profesionālās grima otas, tad Tu būsi pārsteigta, cik gluds un nevainojams tagad ir Tavs grims.