Ecover līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Ecover līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai Pilns izmērs

Ecover līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai

Ecover dabīgais līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai ir efektīvs vannas istabā un virtuvē, kur visbiežāk kaļķakmens veidojas. Viegli putojoša tekstūra, kas neļauj produktam uzreiz notecēt no virsmas, bet gan palikt uz tās, lai iedarbotos. Ērts iepakojums ar izsmidzināšanas dozatoru.

5,40 €

Akcijas laiks: -
500 ml

6 preces ir noliktavā

Lietošana: uzsmidzināt, uzgaidīt pāris minūtes kamēr līdzeklis iedarbojas, noslaucīt. Nelietot uz emaljas, marmora, dabīgajiem akmeņiem, misiņa, zelta, sudraba, karstām virsmām.

Ecover ir Beļģijā dibināta starptautiska kompānija, kas ražo dabīgus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus kopš 1980. gada. Šobrīd Ecover ir viens no dabīgo mazgāšanas līdzekļu tirgus līderiem. Videi draudzīgā filozofija caurauž visu Ecover darbību - no ražošanas līdz pārdošanai. Līdzekļi izstrādāti tā, lai tie mazgātu un attīrītu, cik efektīvi vien iespējams. Un vienlaikus – lai tiem būtu absolūti minimāla ietekme uz apkārtējo vidi un cilvēku veselību.

Ecover līdzekļi izgatavoti pēc videi saudzīgām tehnoloģijām un no tādiem atjaunojamiem resursiem un augu un minerālu izejvielām, kā ciete, celuloze, rapšu, palmu un kokosriekstu eļļas, kaļķis, ceolīti, silīcijs. Ecover izmanto tikai no augiem iegūtas smaržvielas – augu ēteriskās eļļas. Ecover neizmanto ģenētiski modificētas sastāvdaļas un ne līdzekļi, ne to sastāvdaļas nav testētas uz dzīvniekiem.

Ecover rūpējas, lai vidē bioloģiski noārdās ne tikai līdzekļos iekļautie tenzīdi, kā to prasa likumdošana, bet gan pilnībā viss mazgāšanas līdzeklis – tā, lai pāri paliktu vien dabiskas minerālvielas un, lai šī sadalīšanās notiek ne tikai skābekļa klātbūtnē (aerobā vidē), bet arī tā trūkumā (anaerobā vidē).

Ecover izmanto tik maz iepakojamā materiāla, cik vien iespējams, lai saglabātu līdzekļu kvalitāti. Visi iepakojuma materiāli ir viegli un pilnībā otrreiz pārstrādājami.  • Sastāvdaļas: aqua, lauryl glucoside, sodium laureth sulfate, sodium chloride, alcohol, parfum*, citric acid, subtilisin, linalool, methylisothiazolinone, benzisothiazolinone, cellulase *dabīgas izcelsmes
  • Vegāns:
  • Bezglutēna: