Etamine du Lys tualetes podā ievietojams tīrīšanas un atkaļķošanas bloks


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

ETAMINE DU LYS TUALETES PODĀ IEVIETOJAMS TĪRĪŠANAS UN ATKAĻĶOŠANAS BLOKS ATKĀRTOTAI UZPILDĪŠANAI Pilns izmērs

ETAMINE DU LYS TUALETES PODĀ IEVIETOJAMS TĪRĪŠANAS UN ATKAĻĶOŠANAS BLOKS ATKĀRTOTAI UZPILDĪŠANAI

Etamine du Lys tualetes podā ievietojams tīrīšanas un atkaļķošanas bloks efektīvi attīra no kaļķakmens nogulsnēm. 100% dabiskas priedes un eikalipta ēteriskās eļļas atsvaidzina un piešķir higiēnisku svaigumu. Ar vienu līdzekļa iepakojumu pietiek līdz pat 3 nedēļām ilgai lietošanai. Otrreiz pārstrādājams iepakojums. Ecocert sertificēts.

5,20 €

Akcijas laiks: -
50 ml x 2

76 preces ir noliktavā

Higiēniska tītība un svaigums! Etamine du Lys tualetes podā ievietojams tīrīšanas un atkaļķošanas bloks efektīvi attīra no kaļķakmens nogulsnēm. 100% dabiskas priedes un eikalipta ēteriskās eļļas atsvaidzina un piešķir higiēnisku svaigumu. Ar vienu līdzekļa iepakojumu pietiek līdz pat 3 nedēļām ilgai lietošanai. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi); gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Iedarbīgais līdzeklis nesatur hloru, sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. Satur alpha-pinene. Var izraisīt alerģisku reakciju. Ecocert sertificēts.

Kā lietot?

Ievietojiet želeju saturošo tvertnīti turētājā un piespiediet, līdz tā fiksējas. Kad tvertnīte ir tukša, nomainiet to ar citu. Nenovietojiet Etamine du Lys tualetes podā ievietojamo tīrīšanas un atkaļķošanas bloku tieši zem ūdens strūklas.

Kairinošs. Sargāt no bērniem. Kairina acis. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai marķējumu.

Padoms

Lai vannas istabā uzturētu higiēnisku tīrību, papildus Etamine du Lys tualetes podā ievietojamam tīrīšanas un atkaļķošanas blokamlieto Etamine du Lys Pinede līdzekli tualetes poda tīrīšanai ar priedes un eikalipta ēteriskajām eļļām vai Etamine du Lys Ocean Waves līdzekli tualetes poda tīrīšanai ar citronu un tējas koka ēteriskajām eļļām.  • Sastāvdaļas: 5-15% anjonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5% nejonu un amfotērās virsmaktīvās vielas, 100% dabiskas eikalipta un priedes ēteriskās eļļas.
  • Apraksts: Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā. Etamine du Lys priekšrocības: + Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu. + Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi. + Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas). + Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam. + Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai. + Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem. + Otrreiz pārstrādājams iepakojums. Etamine du Lys nesatur: + Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas. + Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.). + Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu. + Amonjaku. + Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju. + Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem. + Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās. + Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi. + Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu. Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.