Sodasan līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

SODASAN LĪDZEKLIS AUGĻU UN DĀRZEŅU MAZGĀŠANAI Pilns izmērs

SODASAN LĪDZEKLIS AUGĻU UN DĀRZEŅU MAZGĀŠANAI

Vasks, ķimikālijas, augsnes atliekas un citi netīrumi? Prom! Sodasan līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai ir 100% dabīgs, efektīvs, droši lietojams līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai ar maigu greipfrūtu smaržu, kas neatstāj nosēdumus un pēcgaršu. Mazgā ābolus, tomātus, papriku, gurķus, borokoļus, kā arī delikātus augļus un pat ogas! Ecocert un Ecogarantie kontrole. Nesatur enzīmus, ĢMO.

5,55 €

Akcijas laiks: -
500 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

131 preces ir noliktavā

„Veselīgs uzturs” - vieglāk pateikt, nekā izdarīt. Pat vislabākie nodomi var kļūt bezjēdzīgi, ja aizdomājas, kā šie skaistie augļi un dārzeņi nokļuvuši uz Tava virtuves galda. No siltumnīcas un ražotāja tīruma uz šķirošanas konveijeriem, transporta konteineriem, pieņemšanas noliktavām, glabāšanas kastēm un, visbeidzot, uz veikalu plauktiem, kur mēs, izvēlīgie pircēji, tos aptaustām. Tas ir ļoti garš ceļš zaļumiem, augļiem un dārzeņiem, kur tos apdraud neskaitāmas baktērijas un pelējuma sēnītes. Tāpēc, lai ar šiem šķēršļiem cīnītos un joprojām saglabātu teicamu izskatu pēc iespējas ilgāk, produktus pārklāj ar vasku, apsmidzina ar ķimikālijām un antibakteriāliem šķīdumiem. Tomēr neatsakies no augļiem un dārzeņiem, un jūties labi, tos ēdot. Veselības ieguvumi, uzturā lietojot šos produktus, ir daudz būtiskāki par pesticīdu iedarbības risku - to Tev pateiks daudzi. Labā ziņa ir tā, ka pastāv efektīvāks līdzeklis par ūdeni augļu un dārzeņu mazgāšanai - 100% dabīgs un pilnīgi nekaitīgs. Tas ir Sodasan līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai ar maigu greipfrūtu smaržu, kas neatstāj nosēdumus un pēcgaršu - vasks, ķimikālijas, augsnes atliekas un citi netīrumi - prom!

Kā lietot?

Dāsni uzsmidzini Sodasan līdzekli augļu un dārzeņu mazgāšanai uz augļiem un dārzeņiem. Ja tiem ir cieta virsma, tad ir ieteicams tos nedaudz paberzt, bet produktiem ar mīkstu virsmu jāļauj līdzeklim iedarboties 20-30 sekundes. Pēc apstrādes ar līdzekli augļus, dārzeņus kārtīgi noskalo!

Padoms

No ķimikālijām attīri arī salātlapas un garšaugus, dāsni uzsmidzinot Sodasan līdzekli augļu un dārzeņu mazgāšanai. Ļauj līdzeklim iedarboties 20-30 sekundes un pēc apstrādes produktus kārtīgi noskalo!  • Sastāvdaļas: Vairāk nekā 30% ūdens, 5% nejonu un anjonu virsmaktīvās vielas, etanols, citrāti, aromātiskā kompozīcija (satur limonen).
  • Apraksts: Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan tīrīšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan tīrīšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī - netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem. Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
  • Vegāns: