Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras cimdi


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

ETAMINE DU LYS CAPT’HYGIENE MIKROŠĶIEDRAS CIMDI Pilns izmērs

ETAMINE DU LYS CAPT’HYGIENE MIKROŠĶIEDRAS CIMDI

Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras cimdi nozīmē pedantisku tīrību, ekonomiju un ekoloģiju! Efektīvi notīra traipus un putekļus no visām virsmām; ideāli piemēroti grūti aizsniedzamu vietu tīrīšanai; mazgā tik efektīvi, ka bieži vien iespējams iztikt bez papildus mazgāšanas līdzekļu izmantošanas. Lietojamas abas cimdu puses. Izmērs: 15 x 23 cm. Komplektā ietilpst 3 mikrošķiedras cimdi.

8,40 €

Akcijas laiks: -
15 x 23 cm

Pieejamība: Ir noliktavā

10 preces ir noliktavā

Sevišķi smalki un ļoti blīvi saausti Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras cimdi ar neticamu spēju efektīvi notīrīt traipus un putekļus no visām virsmām - mēbelēm, suvenīriem, datoru ekrāniem, palodzēm, plītīm u.tml. Mikrošķiedras cimdi ideāli piemēroti stūrīšu, kaktiņu un grūti aizsniedzamu vietu iztīrīšanai, turklāt tie mazgā tik efektīvi, ka bieži vien iespējams iztikt vispār bez mazgāšanas līdzekļu izmantošanas, kas tos padara par ideāli piemērotiem alerģiskiem cilvēkiem. Taču, ja tandēmā lietoti ar kādu no Etamine du Lys tīrīšanas līdzekļiem, to iedarbība ievērojami uzlabosies, un līdzekļa patēriņš samazināsies. Abas Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras cimdu puses ir lietojamas; cimdu izmērs: 15 x 23 cm. Komplektā ietilpst 3 Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras cimdi.

Kā lietot?

Samitriniet Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras cimdu ar atšķaidītu Etamine du Lys līdzekli grīdu un gludu virsmu tīrīšanai, lai mazgātu darba virsmas. Putekļu slaucīšanai izmantojiet sausu cimdu. Lupatiņu var mazgāt veļas mašīnā saudzīgā režīmā un zemā temperatūrā - tā jums kalpos līdz pat 300 mazgāšanas reizēm! Mazgājot, nelietojiet veļas mīkstinātāju vai balinātāju. Nežāvējiet veļas žāvētājā.

Padoms

Saudzējiet dabu! Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras cimdi ir 100% otrreiz pārstrādājami – pēc nolietošanās tie var pārtapt apģērbā, matracī, siltumizolācijas materiālos vai pat dzīvnieku gultiņā.  • Sastāvdaļas: 100% poliesters
  • Apraksts: Franču ražotājs Comptoir Des Lys izstrādājis augstas kvalitātes, sevišķi smalkus un ļoti blīvi saaustus mikrošķiedras izstrādājumus ikvienam pedantiskas tīrības piekritējam, ikkatram taupīgam saimniekotājam un apzinīgam dabas saudzētājam. Mikrošķiedra ir ļoti smalks pavediens – smalkāks par 1 deciteksu. Tas nozīmē, ka 10000 metru mikrošķiedras sver mazāk par vienu gramu. Šāds pavediens ir 50 reižu tievāks par kokvilnas šķiedru, tādēļ tas spēj iekļūt pat sīkākajos virsmas nelīdzenumos un plaisiņās, un tos iztīrīt, kā arī uzsūkt ievērojami vairāk ūdens, tādējādi samazinot tīrīšanai nepieciešamo ūdens un mazgāšanas līdzekļu daudzumu. Tīra efektīvāk un izdevīgāk! + Pateicoties šķiedras smalkumam un auduma blīvumam, Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņas un cimdi savāc katru sīkāko gruzīti un notur to, neļaujot netīrumiem nonākt atpakaļ uz tikko noslaucītās virsmas. + Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņas un cimdi mazgā tik efektīvi, ka bieži vien iespējams iztikt vispār bez mazgāšanas līdzekļu izmantošanas, kas tos padara par ideāli piemērotu alerģiskiem cilvēkiem. Taču, ja tandēmā lietosiet piemērotu Etamine du Lys tīrīšanas līdzekli, tā iedarbība ievērojami uzlabosies, un līdzekļa patēriņš samazināsies. + Blīvuma dēļ Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņas un cimdi ir ārkārtīgi izturīgi, un, ja pareizi kopti, tie paredzēti apmēram 2 gadu ilgai kalpošanai. Šie mikrošķiedras izstrādājumi nezaudē formu, nepūkojas un nesaveļas – līdz pat 300 reizēm var mazgāt veļas mašīnā. Taupa ūdeni! + Mazgājot grīdu 60 m2 platībā ar kokvilnas lupatu, Jums vajadzēs ap 8 litru ūdens, bet ar Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņām un cimdiem tās pašas platības tīrīšana prasīs vairs tikai 1,5 litrus ūdens. Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedra nozīmē pedantisku tīrību, ekonomiju un ekoloģiju!