SODASAN MĀJOKĻA AROMATIZĒTĀJS AR LAVANDAS SMARŽU ATKĀRTOTAI UZPILDĪŠANAI - 1175
  • SODASAN MĀJOKĻA AROMATIZĒTĀJS AR LAVANDAS SMARŽU ATKĀRTOTAI UZPILDĪŠANAI - 1175

SODASAN MĀJOKĻA AROMATIZĒTĀJS AR LAVANDAS SMARŽU ATKĀRTOTAI UZPILDĪŠANAI

08000007727
23,95 €

Sodasan Senses mājokļa aromatizētājs ar lavandas smaržu atsauc atmiņā siltus, mierpilnus vasaras vakarus Provansā. Violetiem lavandu laukiem ieskauts ciematiņš, liegs vasaras vējiņš un pilnīgs miers. Sodasan Room Senses mājokļa aromatizētājs ar lavandas smaržu aicina doties sajūtu un atmiņu ceļojumā, neizejot no mājas.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Sodasan Senses mājokļa aromatizētājs ar lavandas smaržu pildīts elegantā stikla pudelē. Ievietojot aromātiskajā šķidrumā dižskābārža kociņus, telpā izplatās patīkams, neuzbāzīgs aromāts. Jo vairāk kociņu ievietoti stikla traukā, jo smarža ir intensīvāka. Koka korķis un kociņi veidoti no FSC sertificēta dižskābarža.

Kā lietot?

Lai uzburtu aromātu, Sodasan Senses mājokļa aromatizētāja ar lavandas smaržu šķidrumā ievieto dižskābārža kociņus, pirms tam noņemot aizbāzni. Jo vairāk kociņu ievietoti stikla traukā, jo smarža ir intensīvāka. Smaržas intensitātes pastiprināšanai ik pa laikam iesakām kociņus no trauka izņemt un apgriezt tos otrādi.

Padoms

Izmēģini arī Sodasan Senses mājokļa aromatizētāju ar kokosriekstu smaržu un Sodasan Senses mājokļa aromatizētāju ar citronu smaržu.  

23 vienības:

Sastāvdaļas: Alcohol*, parfum, linalool**, limonene**, geraniol** potassium citrate. * - no bioloģiski audzētiem augiem, ** - dabiska ēterisko eļļu sastāvdaļa.
Apraksts: Smaržas ir visuzticamākās mūsu atmiņu glabātājas. Tās acumirklī uzbur senas pagātnes ainas - reiz baudītu ēdienu, dzērienu, ziedu un augļu aromātus, dabas reibinošās smaržas, mums tuvu cilvēku parfīmu... Sodasan Room Senses mājokļa aromatizētāji aicina doties sajūtu un atmiņu ceļojumā, neizejot no mājas.