Bellapierre caurspīdīgs lūpu spīdums


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

BELLAPIERRE CAURSPĪDĪGS LŪPU SPĪDUMS Pilns izmērs

BELLAPIERRE CAURSPĪDĪGS LŪPU SPĪDUMS

Šodien eko vizāžisti vairs nerunā par iedvesmu, kas nākusi no rudenī krītošām lapām un trakojošām vētrām. Viņi iededzas par inovatīviem risinājumiem, dažādi pielietojamiem minerālpigmentiem, dabīgi skaistām lūpām! Bellapierre caurspīdīgajam lūpu spīdumam pievienojot Bellapierre minerālpigmentus, iegūsti unikālu toni, ko likt uz lūpām. Tu vairs neesi atkarīga no ražotāja izvēlētām toņu variācijām!

Zemāka cena!

5,75 €

11,50 €

(Atlaide 50%)

Akcijas laiks: 2020-04-01 - 2020-05-01
9 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

11 preces ir noliktavā

Vai Bellapierre minerālpigmenti nav unikāli? Tos vari piebērt Bellapierre caurspīdīgajam lūpu spīdumam un lietot kā noteiktas krāsas krāsojošu lūpu spīdumu. Turklāt, ja vēlies, Bellapierre caurspīdīgo lūpu spīdumu vari lietot arī atsevišķi kā kopjošu līdzekli savām lūpām. Tas mitrina lūpas un padara tās mīkstas, spīdīgas. Savukārt Bellapierre minerālpigmenti:

100% dabiski pigmenti no vizlas, piemēroti pat visjutīgākajai ādai;

• noturīgs grims, kas neiegulst ādas krokās, neizbalē, neatstāj traipus;

• viegli nomazgājami ar ūdeni – nav vajadzīgs līdzeklis grima noņemšanai;

• pilnīgi nekaitīgi Tavai ādai pat tad, ja pirms gulētiešanas būsi tos piemirsusi noņemt;

• dažādi pielietojami.

Kā lietot? 

Sajauc Bellapierre minerālpigmentus ar Bellapierre caurspīdīgo lūpu spīdumu, uzklāj toni lūpām, un – voila! Tavas lūpas ir neatvairāmas!

Lai vairāk uzzinātu par Bellapierre minerālpigmentu dažādām izmantošanas un lietošanas iespējām, vaicā mūsu biotekārēm visās Biotēkās.

Padoms

Izmanto Bellapierre minerālpigmentus vēl 7 veidos: kā acu ēnas, acu līniju, skropstu tušu, nagu laku, vaigu sārtumu, mirdzošu ķermeņa pūderi vai kā krāsu matu šķipsnu akcentēšanai.  • Sastāvdaļas: Paraffinum Liquidum, Ricinus Communis Seed Oil, Polyisobutene, Hexylene Glycol, Caprylyl Glycol, Isopropyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Aroma.
  • Apraksts: “Revolūcijas būtība slēpjas faktā, ka tie ir tīri minerālpigmenti bez jebkādiem citiem piejaukumiem,” jaunākajās dekoratīvās eko kosmētikas modes tendencēs dalās Bellapierre Cosmetics Ltd. pārdošanas viceprezidente Mirabela Toader. Bellapierre minerālpigmenti ir: • 100% dabiski pigmenti no dabiska ieža – vizlas; • bez grūtībām sajaucami ar jebkuru citu kosmētiku - ar iecienīto lūpu krāsu, skropstu tušu vai nagu laku; • noturīgs grims, kas neiegulst ādas krokās, neizbalē, neatstāj traipus; • viegli nomazgājami ar ūdeni – nav vajadzīgs līdzeklis grima noņemšanai; • hipoalerģiski – piemēroti jutīgai ādai; • pilnīgi nekaitīgi Tavai ādai pat tad, ja pirms gulētiešanas būsi tos piemirsusi noņemt; • dažādi pielietojami. Bellapierre minerālpigmentu dažādais pielietojums slēpjas to daudzfunkcionalitātē. Tā, piemēram, paši pigmenti ir astoņi vienā: acu ēnas, lūpu krāsa, acu laineris, skropstu tuša, matu krāsa šķipsnu akcentēšanai un nagu laka. Minerālpigmentus savā starpā var jaukt, tādejādi iegūstot jebkuru vajadzīgo toni un nokrāsu. Augstā minerālo pulveru kvalitāte nodrošina vienmērīgu klājumu un izcilu grima noturību. Bellapierre minerālās kosmētikas sastāvā ir vizla, ko sasmalcina un oksidē ar skābekli. Atkarībā no oksidācijas pakāpes un ilguma tiek iegūti dažādi toņi, arī spilgtie. Pateicoties vizlai, Bellapierre pigmentiem, Bellapierre pūderiem, Bellapierre bronzeriem un Bellapierre rūžiem piemīt gaismu atstarojošs efekts. Pigmentos vizlas koncentrācija ir vislielākā, tādēļ vienam tonim atkarībā no uzklāšanas metodes ir vairākas krāsu variācijas. Daudz krāsu un bezgalīgi daudz nokrāsu, neierobežota vaļa fantāzijai minerālpigmentu pielietošanā, profesionālas kosmētikas cienīga kvalitāte un noturība. Vai esi gatava uzsākt interesantu piedzīvojumu vissievišķīgākajā nodarbē? Turklāt, lai to sasniegtu, Tev nepieciešamas tikai 3 lietas: Bellapierre otiņas, Bellapierre minerālpigmenti un tīrs ūdens.