Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 30 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

LOGONA MATUS ATTĪROŠS LĪDZEKLIS PIRMS KRĀSOŠANAS AR LOGONA MATU KRĀSĀM Pilns izmērs

LOGONA MATUS ATTĪROŠS LĪDZEKLIS PIRMS KRĀSOŠANAS AR LOGONA MATU KRĀSĀM

Sagatavo savus matus krāsošanai ar Logona augu matu krāsām, pirms tam tos kārtīgi un rūpīgi attīrot. Šis maigi putojošais šampūns satur bentonīta mālu, kas palīdz matus dziļi attīrīt, atstājot neskartu aizsargājošo galvas ādas slāni. Lieto šo šampūnu ikdienā, ja Tev ir taukaina vai jutīga galvas āda.  

9,25 €

Akcijas laiks: -
150 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

12 preces ir noliktavā

Pirms matu krāsošanas ar Logona matu krāsām, sagatavo tos, mazgājot ar Logona matus attīrošo līdzekli. Lietojot šo līdzekli pārliecināsies, ka matu krāsa ir ilgnoturīga. Līdzeklī esošais bentonīta māls atdala matus no netīrumiem un dažādiem piemaisījumiem, neizjaucot ādas harmonisko līdzsvaru. Logona matus attīrošais līdzeklis apvieno bērza lapu ekstraktu un zaļo minerālu mālu, lai viegli un bez rūpēm noņemtu jebkuras ieveidošanas produktu atstātās pēdas tāpat kā liekās eļļas un citus nevajadzīgos pārpalikumus. Šis viss attīrīšanas kopums palīdz radīt pēc iespējas gludāku mata virsmu, kurai krāsa var pieķerties daudz vieglāk. Apstrādājot matus ar Logona matus attīrošo līdzekli pirms matu krāsošanas, Tu nodrošināsi krāsas dziļāku iekļuvi katrā mata slānī, palīdzot krāsai saglabāties ilgāk un matiem izskatīties daudz starojošākiem

Kā lietot?

Logona matus attīrošais līdzeklis ir paredzēts lietošanai pirms matu krāsošanas ar Logona matu krāsām. Iezied Logona attīrošo līdzekli tīros, tikko izmazgātos matos, izmantojot ķemmi un Logonas otiņu matu krāsošanai. Līdzekli sāc klāt uz matu pamatnes, pēc tam klāj visā to garumā, sadalot matus pa daļām. Ļauj Logona matus attīrošajam līdzeklim iedarboties 10-15 minūtes un ar lielu daudzumu ūdens izskalo to no matiem pilnībā. 

Padoms

Pēc matu krāsošanas, lieto Logona šampūnu piesātinātai un dinamiskai krāsai. Izvēlies šampūnu ar kumelītēm blondiem matiem, hennusarkaniem un brūniem matiem, bet šampūnu ar lazdu riekstiem izvēlies brūniem un melniem matiem.    • Vegāns:
  • Bezglutēna: