Coslys izsmidzināms kondicionieris ar bio alveju un bio aprikožu ekstraktu


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Coslys izsmidzināms kondicionieris ar bio alveju un bio aprikožu ekstraktu Pilns izmērs

Coslys izsmidzināms kondicionieris ar bio alveju un bio aprikožu ekstraktu

Izsmidzināmais Coslys kondicionieris atšketina matus, nepadarot tos smagus. Viena kustība – un mati kļūst viegli izķemmējami, mīkstāki, elastīgi un spīdīgi, turklāt patīkami smaržo! Nesatur alkoholu un silikonus. Piemērots ikdienas lietošanai visai ģimenei – arī bērniem no 3 gadu vecuma.

7,20 €

Akcijas laiks: -
200 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

59 preces ir noliktavā

Sastāvā: augu glicerīns, bio alveja, bio aprikožu ekstrakts, 100% dabīgas smaržvielas. Pārbaudīts: pēc 3 nedēļu ilga produkta testa ar 22 brīvprātīgo piedalīšanos 100% testētāju atzina, ka līdzeklis ir viegli lietojams, 95% atzina, ka līdzeklis atvieglo matu ķemmēšanu, nepadarot tos taukainus vai smagus, 90% atzina, ka mati ir mīksti uz tausti, spīdīgi, viegli un aizsargāti.

Lietošana: izsmidzināt sausos vai mitros matos, visā to garumā, tad izķemmēt matus. Neizskalot. Neieelpot izsmidzinājumu un nesmidzināt acīs! Tikai ārīgai lietošanai.
  • Sastāvdaļas: augu glicerīns, bio alveja, bio aprikožu ekstrakts, 100% dabīgas smaržvielas. Pārbaudīts: pēc 3 nedēļu ilga produkta testa ar 22 brīvprātīgo piedalīšanos 100% testētāju atzina, ka līdzeklis ir viegli lietojams, 95% atzina, ka līdzeklis atvieglo matu ķemmēšanu, nepadarot tos taukainus vai smagus, 90% atzina, ka mati ir mīksti uz tausti, spīdīgi, viegli un aizsargāti. Lietošana: izsmidzināt sausos vai mitros matos, visā to garumā, tad izķemmēt matus. Neizskalot. Neieelpot izsmidzinājumu un nesmidzināt acīs! Tikai ārīgai lietošanai.
  • Vegāns: