Bellapierre profesionāla sejas konturēšanas un izgaismošanas palete


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Bellapierre profesionāla sejas konturēšanas un izgaismošanas palete

Vai esi gatava izcelt savu seju un piešķirt tai dziļumu? Šajā profesionālajā paletē ir ietverti seši toņi, kas palīdzēs izgaismot sejas daļas, kuras vēlies izcelt, un konturēt sejas daļas, kuras vēlies padarīt vizuāli šaurākas. 100% dabīga minerālu dekoratīvā kosmētika! 

IZPĀRDOŠANAS CENA - kamēr prece ir noliktavā!

Zemāka cena!

18,00 €

36,00 €

(Atlaide 50%)

Akcijas laiks: 2019-07-18 -
17,28 g

Pieejamība: Ir noliktavā.

7 preces ir noliktavā

Bellapierre minerālās kosmētikas sastāvā ir vizla, ko sasmalcina un oksidē ar skābekli. Atkarībā no oksidācijas pakāpes un ilguma tiek iegūti dažādi toņi, arī spilgtie. Pateicoties vizlai, Bellapierre pigmentiem, Bellapierre pūderiem, Bellapierre bronzeriem un Bellapierre rūžiem piemīt gaismu atstarojošs efekts. Augstā minerālo pulveru kvalitāte nodrošina vienmērīgu klājumu un izcilu grima noturību.

Bellapierre minerālpigmenti ir:

• 100% dabiski pigmenti no vizlas, piemēroti pat visjutīgākajai ādai;

• noturīgs grims, kas neiegulst ādas krokās, neizbalē, neatstāj traipus;

• viegli nomazgājami ar ūdeni – nav vajadzīgs līdzeklis grima noņemšanai;

• pilnīgi nekaitīgi Tavai ādai pat tad, ja pirms gulētiešanas būsi tos piemirsusi noņemt;

• dažādi pielietojami.

KONTURĒŠANA:

1. Nosakiet savu sejas formu pēc pievienotā attēla. Tajā attēlots ieteiktais konturēšanas un izgaismojošo pūderu lietojums.

2. Jebkuru no trim paletes apakšējā rindā esošajiem konturēšanas pūderiem uzklājiet ar kosmētikas otu sejas daļām, kuras vēlaties vizuāli sašaurināt vai izcelt. Parasti šo pūderi klāj gar pieres līniju, gar deguna kaulu, zem vaigu kauliem un gar žokļa līniju.

3. Sapludiniet konturēšanas pūderi ar mīkstu kosmētikas otu, nedrīkst būt asu līniju, ja vēlaties izskatīties dabīgi. Pārliecinieties, ka gar žokļa līniju uzklātais konturēšanas pūderis ir sapludināts pa kaklu uz leju.

 

IZGAISMOŠANA:

4. Izvēlieties jebkuru no trim paletes augšējā rindā esošajiem izgaismojošajiem pūderiem. Tos var izmantot sejas daļām, kuras vēlaties akcentēt. Ar nelielu otu maigi uzklājiet izgaismojošo pūderi no apakšējā plakstiņa līdz vaigu kaula augšdaļai, noklājot pa vidu esošo, samērā lielo laukumu. Tad uzklājiet izgaismojošo pūderi uz deguna kaula, pa vidu virs lūpām un pieres centrālajā daļā. Tas izcels Jūsu vaibstus un sejas daļām, kas mēdz būt tumšākas un pietūkušas, piešķirs gaišāku, veselīgāku un pilnīgāku izskatu.

5. Noslēgumā sapludiniet izgaismojošo pūderi ar mīkstu kosmētikas otu. Esat pabeigusi konturēšanu un izgaismošanu kā profesionālis!  • Sastāvdaļas: Zinc Stearate, Zinc Oxide (CI 77947), Dimethicone, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Magnesium Stearate, Phenoxyethanol. May contain Carmine (CI 75470), Ultramarines (CI 77491), Manganese Violet (CI 77742), Titanium Dioxide (CI 77891), Mica (CI 77019).