Jāsön Quit Bugging Me izsmidzināmais līdzeklis kukaiņu atvairīšanai


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

JĀSÖN IZSMIDZINĀMS LĪDZEKLIS KUKAIŅU ATVAIRĪŠANAI Pilns izmērs

JĀSÖN IZSMIDZINĀMS LĪDZEKLIS KUKAIŅU ATVAIRĪŠANAI

Jāsön Quit Bugging Me izsmidzināmais līdzeklis kukaiņu atvairīšanai aizgaiņā odus, dundurus, mušiņas un citus asinsūcējus kukaiņus uz laiku līdz 2 stundām. Izsmidzināmais līdzeklis nesatur DEET, PABA un parabēnus. Nav taukains. Ērti lietojams. Piemērots arī bērniem.

12,60 €

Akcijas laiks: -
133 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

38 preces ir noliktavā

Tiem, kuri priekšroku dod ekoloģiskiem līdzekļiem kukaiņu atvairīšanai būtu jāzina, ka būtiskākais šādu insektu atvairīšanas elements ir aromāts. Tā, piemēram, ģerānijas eļļa, kas sastopama Jāsön Quit Bugging Me izsmidzināmā līdzekļa kukaiņu atvairīšanai sastāvā, ir viena no eļļām, kas ļoti nepatīk odiem un viņu asinsbrāļiem. Rezultātā Jāsön Quit Bugging Me izsmidzināmais līdzeklis kukaiņu atvairīšanai aizgaiņā odus, dundurus, mušiņas un citus asinsūcējus kukaiņus uz laiku līdz 2 stundām. Tas ir ērti lietojams, piemērots arī bērniem, nav taukains un līdzeklis nesatur DEET, PABA un parabēnus.

Kā lietot?

Pirms lietošanas kārtīgi sakrati Jāsön Quit Bugging Me izsmidzināmo līdzekli kukaiņu atvairīšanai. Turot līdzekli 5-7 cm attālumā, izsmidzini to uz ādas. Bērniem lietot pieaugušo uzraudzībā.

Padoms

Labākam rezultātam atkārto Jāsön Quit Bugging Me izsmidzināmā līdzekļa kukaiņu atvairīšanai izsmidzināšanu ik pēc 2 stundām. Bērniem lietot pieaugušo uzraudzībā.