Attitude tīrīšanas līdzeklis logiem un spoguļiem ar laima un lavandas ēteriskajām eļļām


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

ATTITUDE TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS LOGIEM UN SPOGUĻIEM AR LAIMA UN LAVANDAS ĒTERISKAJĀM EĻĻĀM Pilns izmērs

ATTITUDE TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS LOGIEM UN SPOGUĻIEM AR LAIMA UN LAVANDAS ĒTERISKAJĀM EĻĻĀM

Attitude tīrīšanas līdzeklis logiem un spoguļiem ar laima un lavandas ēteriskajām eļļām īpaši izstrādāts spoguļu un logu tīrībai bez švīkām. Tiecies pēc ideāla; dzīvo un patērē atbildīgi, jo mūsu nākotne atkarīga no izvēles, ko izdarām šodien! Nesatur amonjaku vai krāsvielas. Hipoalergēns, EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls.

5,00 €

Akcijas laiks: -
800 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

31 preces ir noliktavā

Tu vēlies visu to pašu labāko sev un savai ģimenei. Un mēs to saprotam. Hipoalergēnais Attitude tīrīšanas līdzeklis logiem un spoguļiem ar laima un lavandas ēteriskajām eļļām ir droša alternatīva ķīmiskajiem traipu tīrīšanas līdzekļiem. Tas speciāli izstrādāts spoguļu un logu tīrībai bez švīkām. 1,4-dioksāns un etilēnoksīds ir kancerogēni piesāņotāji, kas bieži atrodami ķīmisko līdzekļu sastāvā. Pat ja šīs ķimikālijas legāli ir atļauts peivienot, mēs esam pārliecināti, ka jūs tās nevēlaties savās mājās. EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls.

Paldies, ka turi līdzekli bērniem nepieejamā vietā!

Kā lietot?

Izsmidzini Attitude tīrīšanas līdzekli logiem un spoguļiem ar laima un lavandas ēteriskajām eļļām, noslauki. Speciāli izstrādāts līdzeklis, lai neskrāpētu spoguļu un logu virsmas.

Padoms

Mums ir pilna lāde ar sadzīves neķīmiju, kas ar prieku palīdzēs Tev mājas darbos: Attitude tīrīšanas līdzeklis dažādām grīdām un virsmām, Attitude Little Ones koncentrētais tīrīšanas līdzeklis rotaļlietām un virsmām bez smaržas, Attitude tīrīšanas līdzeklis logiem un spoguļiem ar laima un lavandas ēteriskajām eļļām, Attitude universālais tīrīšanas līdzeklis ar citrusu smaržu, Attitude tīrīšanas līdzeklis vannas istabai ar citrusu smaržu un Attitude ikdienas tīrīšanas līdzeklis duškabīnēm ar ilang-ilang un mandarīna ēteriskajām eļļām.

Paldies, ka turi līdzekļus bērniem nepieejamā vietā!  • Sastāvdaļas: Koko glikozīds (mazāk nekā 5 %), laurilglikozīds (mazāk nekā 5%), spirts (mazāk nekā 5%), ēteriskās eļļas (mazāk nekā 5%), ūdens (vairāk nekā 30%).
  • Apraksts: Kā Tev šķiet, cik daudz mūsu personīgais un it kā minimālais ieguldījums var līdzēt tik globālā problēmā kā siltumnīcas efekts? Ledāju kušanā, mežu izciršanā un naftas izsmelšanā, kas veicina stihiju plosīšanos, apdraud tūkstošiem dzīvnieku un augu sugu pastāvēšanu? Tajā, ka fosfāti veicina zilaļģu ziedēšanu, ka cilvēka radītie atkritumi dreifē okeānos? Ka planētas glābšana faktiski ir jautājums nevis par planētu, bet gan par mums pašiem – par mūsu pastāvēšanu? Daudz - ja izvēlies zaļākos tīrīšanas līdzekļus pasaulē – Attitude. Attitude ir CO2 neitrāli izstrādājumi – 100% pielāgoti cīņai pret globālo sasilšanu. Attitude ir maksimāli samazinājis savas darbības radīto izmešu daudzumu atmosfērā, un aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas sadarbībā ar organizāciju ”Zemes diena”, lai kompensētu to, ko samazināt nav bijis iespējams. Attitude virsmju tīrīšanas līdzekļi: + izgatavoti tikai no netoksiskām izejvielām no atjaunojamajiem resursiem; + nesatur kancerogēnas vielas (uzskaitītas IARC kategorijās 1, 2A or 2B), enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizētājus un krāsvielas; + teicami un pilnībā bioloģiski noārdās; + piemēroti septisko tvertņu sistēmām; + vegāni; + nav testēti uz dzīvniekiem. Tādejādi šo līdzekļu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar…nulli. Tava izvēle liks mazāk ražot naftas/sintētisko sadzīves ķīmiju – jo Tu būsi samazinājis pieprasījumu pēc tās. Izvēlies savu ģimenes māju tīrīt ar kādu no neaizstājamajiem Attitude virsmju tīrīšanas līdzekļiem: Attitude tīrīšanas līdzekli dažādām grīdām un virsmām, Attitude Little Ones koncentrēto tīrīšanas līdzekli rotaļlietām un virsmām bez smaržas, Attitude tīrīšanas līdzekli logiem un spoguļiem ar laima un lavandas ēteriskajām eļļām, Attitude universālo tīrīšanas līdzekli ar citrusu smaržu, Attitude tīrīšanas līdzekli vannas istabai ar citrusu smaržu un Attitude ikdienas tīrīšanas līdzekli duškabīnēm ar ilang-ilang un mandarīna ēteriskajām eļļām.
  • Vegāns: