Riffi olīvkoka matu ķemme ar koka sariņiem (maza izmēra)


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Riffi olīvkoka matu ķemme ar koka sariņiem (maza izmēra) Pilns izmērs

Riffi olīvkoka matu ķemme ar koka sariņiem (maza izmēra)

Eko ķemme, kas stimulē galvas ādu un matu augšanu. Kompakta izmēra un krāšņa izskata ķemme, kuru var viegli ņemt līdzi it visur. Ķemme veidota no augstvērtīgas Vidusjūras olīvkoka koksnes.


23,10 €

Akcijas laiks: -
1 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā.

3 preces ir noliktavā

Izgatavota no Vidusjūras olīvkoka materiāla, ar olīvkokam raksturīgu skaistu koka dabīgo zīmējumu.

Izgatavota no FSC sertificēta, ilgtspējīgi ataudzējama dižskābarža koka materiāla. Ķemmes izgatavošanas procesā dzīvniekiem netiek nodarīts kaitējums.

Vācijas uzņēmums “Riffi Karl Forster GmbH” pieder Forsteru ģimenei, kas jau 150 gadus nodarbojas ar dabīgu masāžas, vannošanās produktu un aksesuāru ražošanu un tirdzniecību. Forsteru ģimeni uz šo biznesu pamudināja vēlme radīt produktus bez lauksaimniecības ķimikāliju paliekām, lai garantētu pircējiem produkta kvalitāti un labvēlīgu ietekmi un cilvēka ķermeni. “Riffi” sadarbojas ar ārstiem-dermatologiem un tekstilšķiedras saviem produktiem ražo paši. Izejvielu pārstrādes un ražošanas procesi atbilst visstingrākajām vides aizsardzības un ekoloģiskās saimniekošanas prasībām.

Mīlestība uz dabu un cilvēkiem ir uzņēmuma galvenā vērtība.

“Riffi” sūkļi pēc īpašas tehnoloģijas ir ievākti Egejas jūrā un Karību salas krastos, kas nodrošina jauna koraļu sūklīša izaugšanu pēc vecā sūkļa novākšanas. Savukārt, masāžas jostas un cimdi izgatavoti no kokvilnas, lina, bambusa vai sizala šķiedrām. Tos var izmantot sausas un mitras ādas kopšanai, lai veiktu pīlingu vai dziļu poru tīrīšanu.

Produktus pareizi kopjot un lietojot, produkti  var kalpot vismaz 10 gadus.
  • Sastāvdaļas: olīvkoka koksne