Sodasan izsmidzināmais roku dezinfekcijas līdzeklis


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

SODASAN IZSMIDZINĀMS ROKU DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS Pilns izmērs

SODASAN IZSMIDZINĀMS ROKU DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS

Mums ir efektīvi ieteikumi, kā pat visdrūmākajā ziemā izvairīties no infekciju slimībām, netraucēti turpinot kontaktēties ar cilvēkiem. Atbilde meklējama saudzīgajā Sodasan izsmidzināmajā roku dezinfekcijas līdzeklī, kas, patiecoties augu alkoholam, 60 sekunžu laikā iznīcina līdz pat 99% baktēriju, sēnīšu un vīrusu. Neitrāla smarža. Nesatur krāsvielas un smaržvielas. Ecocert un Certisys kontrole.

5,55 €

Akcijas laiks: -
100 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

49 preces ir noliktavā

Īpaši rudens un ziemas mēnešos, kad iekštelpās gaiss nemitīgi tiek sildīts un gripas baktērijas cirkulē apkārt, tiek radīti efektīvi apstākļi baktēriju attīstībai. Padomā par baktēriju neitralizēšanu un nēsā Sodasan izsmidzināmo roku dezinfekcijas līdzekli somiņā gluži tāpat kā atslēgas un maku. Dezinfekcijas līdzeklis ražots no augstvērtīgām bioizejvielām, ar pārbaudītu un garantētu baktericīdu, fungicīdu efektivitāti. Patiecoties aktīvajai vielai augu alkoholam (96%), tas 60 sekunžu laikā spēj iznīcināt līdz pat 99% baktēriju, sēnīšu un vīrusu. Turklāt Sodasan izsmidzināmais roku dezinfekcijas līdzeklis ir efektīvs pret salmonellu, E.coli, rauga sēnītēm, gripas, herpes un HIV vīrusiem. Dezinfekcijas līdzekļa sastāvs ir maigs ādai, tas nesatur krāsvielas un smaržvielas, tāpēc pēc uzsmidzināšanas nav jānoskalo ar ūdeni.

 

Kā lietot?

 

Sodasan izsmidzināmo roku dezinfekcijas līdzekli 2 reizes uzsmidzini uz rokām, un atstāj iedarboties 60 sekundes. Nenoskalo.

Padoms

Sodasan roku dezinfekcijas līdzeklim ir divu veidu iepakojumi: Sodasan roku dezinfekcijas līdzeklis pudelē ar pumpīti, 300 ml, izdevīgākai roku dezinficēšanai mājas un darba apstākļos, kā arī Sodasan izsmidzināmais roku dezinfekcijas līdzeklis, 100 ml, līdzi ņemšanai ikdienā un ceļojumos!  • Sastāvdaļas: Etanola, glicerīna, pienskābes un citronskābes ūdens šķīdums.
  • Apraksts: Lai gan daudzi pētījumi pierāda, ka efektīvāka ir roku apstrāde ar spirtu saturošiem šķidrumiem, pirms nevērīgi somā ieslidini pirmo dezinfekcijas līdzekli, ko ieraugi, velti laiku tā sastāva rūpīgai izpētei. Ierastie dezinfekcijas līdzekļi parasti satur kaitīgas pretmikrobu ķimikālijas, piemēram, triklozānu. Pasaules Dabas Fonds šo vielu uzskata par kancerogēnu un skaidro, ka tā var negatīvi ietekmēt vairāku orgānu darbību, kā arī apdraudēt organisma imūnsistēmu, hormonālo sistēmu un piesārņot ūdeni. Dezinfekcijas līdzekļi var saturēt apšaubāmus konservantus, ķīmiskus savienojumus, piemēram, PEG, kā arī sintētiskās smaržvielas, kas satur ftalātus. Izvēlies dabīgu alternatīvu: Sodasan dezinfekcijas līdzekļus rokām un virsmām. Ražoti no augstvērtīgām bioizejvielām, ar pārbaudītu un garantētu baktericīdu, fungicīdu efektivitāti. Patiecoties aktīvajai vielai augu alkoholam (96%), tie 60 sekunžu laikā spēj iznīcināt līdz pat 99% baktēriju, sēnīšu un vīrusu. Tai skaitā efektīvi pret salmonellu, E.coli, rauga sēnītēm, gripas, herpes un HIV vīrusiem. Sodasan dezinfekcijas līdzekļu sastāvs ir maigs ādai, nesatur krāsvielas un smaržvielas, tāpēc tie pēc uzklāšanas vai uzsmidzināšanas nav jānoskalo ar ūdeni. Biotēkās pieejami 3 veidu 100% dabīgi, vegāni, efektīvi un droši lietojami dezinfekcijas līdzekļi: Sodasan roku dezinfekcijas līdzeklis pudelē ar pumpīti, Sodasan izsmidzināms roku dezinfekcijas līdzeklis un Sodasan izsmidzināms virsmu dezinfekcijas līdzeklis.
  • Vegāns: