Comptoirs & compagnies Smalkā maluma Himalaju rozā sāls


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

COMPTOIRS & COMPAGNIES SMALKĀ MALUMA HIMALAJU ROZĀ SĀLS Pilns izmērs

COMPTOIRS & COMPAGNIES SMALKĀ MALUMA HIMALAJU ROZĀ SĀLS

Dabīgs, nerafinēts smalkā maluma Himalaju sāls bez mākslīgām piedevām.

2,49 €

Akcijas laiks: -
500 g

Pieejamība: Ir noliktavā

61 preces ir noliktavā

Jā, šis ir jūras sāls. Taču Himalaju sāls ir veidojies pirms 500 miljoniem gadu, kad pasaules jūras un okeāni vēl nepazina rūpniecības un cilvēces radīto piesārņojumu. Šīs sāls ir iegūts sāls raktuvēs Himalaju kalnu pakājē, 300 – 600 metru dziļumā, kur tas ir pilnībā pasargāts no modernās vides sārņiem. Atšķirībā no parasta vārāmā sāls, Himalaju sāls dabīgi satur ne tikai nātrija hlorīdu, bet arī plašu spektru dažādu minerālvielu un mikroelementu – tādjādi mākslīgi to bagātināt ar dažādām piedevām vienkārši nav nepieciešams. Turklāt sāls ieguves process ir roku darbs. To attīra, skalojot ūdenī un izžāvējot saulē. Šis sāls nav rafinēts, nav karsēts temperatūrās virs 600°C, kā arī nav ķīmiski apstrādāts – tādejādi ir saglabājis savu dabīgo un mūsu organismam piemērotāko struktūru.

Kā lietot?

Pievienojiet dažādiem ēdieniem.

Padoms

Izmēģiniet arī rupjā maluma Himalaju sāli 1 kg iepakojumā.
Ja vēlaties samazināt nātrija patēriņu uzturā, izmēģiniet Dr.Jacob’s Blutdruck-Salz minerālsāļu maisījumu ar samazinātu nātrija saturu, kas, salīdzinājumā ar vārāmo sāli, satur par 50% mazāk nātrija.
 

   • Sastāvdaļas: Dabīgs, nerafinēts smalkā maluma Himalaju rozā sāls.
  • Apraksts: Francijas uzņēmumu „Comptoirs & Compagnies” raksturo inovācijas, garša un veselība. „Comptoirs & Compagnies” klāstā atradīsiet plašu Jaunzēlandes savvaļas manuka medus produkciju ar garantētu efektivitāti, bioloģiski audzētas, kaltētas ogas un dabīgus stēvijas saldinātājus.
  • Vegāns:
  • Bezglutēna: