SODASAN MĀJOKĻA AROMATIZĒTĀJS AR ROŽU SMARŽU


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

SODASAN MĀJOKĻA AROMATIZĒTĀJS AR ROŽU SMARŽU Pilns izmērs

SODASAN MĀJOKĻA AROMATIZĒTĀJS AR ROŽU SMARŽU

Dabīgs un viegls ziedu aromāts, kas iegūts no ekoloģiskām ēteriskajām eļļām. Rožu smaržai ir nomierinoša, stresu un spriedzi mazinoša iedarbība. Lieliski piemērots aromāts pirms miega, lai relaksētos. 100% dabīgs aromāts bez sintētiskām smaržvielām.

Zemāka cena!

9,23 €

14,20 €

(Atlaide 35%)

Akcijas laiks: 2019-03-01 - 2019-04-01
200 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

2 preces ir noliktavā

Kā lietot?

Lai uzburtu aromātu, Sodasan Senses mājokļa aromatizētāja ar rožu smaržu šķidrumā ievieto dižskābārža kociņus, pirms tam noņemot aizbāzni. Jo vairāk kociņu ievietoti stikla traukā, jo smarža ir intensīvāka. Smaržas intensitātes pastiprināšanai ik pa laikam iesakām kociņus no trauka izņemt un apgriezt tos otrādi.

Padoms

Izmēģini arī Sodasan Senses mājokļa aromatizētāju ar citronu smaržu un Sodasan Senses mājokļa aromatizētāju ar sandalkoka smaržu.

 

SODASAN ir vācu kompānija, kas pirms 35 gadiem pirmā Eiropā sāka piedāvāt ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas un higiēnas līdzekļus. Tie nesatur fosfātus, sintētiskas smaržvielas un konservantus, ģenētiski modificētas vielas, hloru. Produktu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām. Visi Sodasan līdzekļi, nonākot dabā, bioloģiski sadalās, tādēļ nav kaitīgi veselībai. Tie nav testēti uz dzīvniekiem.Daudzi Sodasan produkti marķēti ar ekosertifikātu ECO Garantie - kuru izdevusi ekoproduktu kontroles institūcija Beļģijā Ecocert Belgium. Tāpat Sodasan ir Vegan sertifikāts, kas apliecina, ka Sodasan produktu sastāvā nav dzīvnieku valsts izcelmes produkti.  • Sastāvdaļas: vairāk nekā 30%Bio Alchohol, mazāk nekā 5% Parfum, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Eugenol,Citrate