Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 30 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Newsletter

Sodasan mājokļa aromatizētājs ar magnoliju un citronzāles smaržu Pilns izmērs

Sodasan mājokļa aromatizētājs ar magnoliju un citronzāles smaržu

Sodasan Senses mājokļa aromatizētājs ar magnoliju un citronzāles smaržu atsauc atmiņā pavasara liegumu - citronzāles svaigums un maiga magnoliju smarža. Vieglais plaukstošo ziedu aromāts ieskauj telpu izsmalcināta aromāta plīvurā, kas izstaro eleganci. Ierobežotā daudzumā.

14,20 €

Akcijas laiks: -
200 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

47 preces ir noliktavā

Sodasan Senses mājokļa aromatizētājs ar magnoliju un citronzāles smaržu pildīts elegantā stikla pudelē. Ievietojot aromātiskajā šķidrumā dižskābārža kociņus, telpā izplatās patīkams, neuzbāzīgs aromāts. Jo vairāk kociņu ievietoti stikla traukā, jo smarža ir intensīvāka. Koka korķis un kociņi veidoti no FSC sertificēta dižskābarža.

Kā lietot?

Lai uzburtu aromātu, Sodasan Senses mājokļa aromatizētāja ar magnoliju smaržu šķidrumā ievieto dižskābārža kociņus, pirms tam noņemot aizbāzni. Jo vairāk kociņu ievietoti stikla traukā, jo smarža ir intensīvāka. Smaržas intensitātes pastiprināšanai ik pa laikam iesakām kociņus no trauka izņemt un apgriezt tos otrādi.

Padoms

Izmēģini arī Sodasan Senses mājokļa aromatizētāju ar kokosriekstu smaržu un Sodasan Senses mājokļa aromatizētāju ar citronu smaržu.   • Sastāvdaļas: vairak nekā 30% bio alkohols*, mazāk nekā 5% smaržvielas, citrāls**, limonēns**, linalols**, geraniols**, citronelols**, eigenols**, citrāti. * - iegūts bioloģiskajā lauksaimniecībā, ** - ēterisko eļļu sastāvdaļas. Vegāns.
  • Vegāns: