Sodasan mājokļa aromatizētājs ar apelsīnu smaržu


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Sodasan mājokļa aromatizētājs ar apelsīnu smaržu Pilns izmērs

Sodasan mājokļa aromatizētājs ar apelsīnu smaržu

Apelsīnu uzmundrinošais aromāts aizved mūs uz apelsīnu laukiem Vidusjūras ciematiņā. Mundrumu raisošs gaiss, kas atgādina par saules pielietajiem augļu dārziem. Sodasan Senses mājokļa aromatizētājs ar apelsīnu smaržu aicina doties sajūtu un atmiņu ceļojumā, neizejot no mājas.

Zemāka cena!

8,52 €

14,20 €

(Atlaide 40%)

Akcijas laiks: 2019-08-01 - 2019-09-01
200 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

38 preces ir noliktavā

Sodasan Senses mājokļa aromatizētājs ar apelsīnu smaržu pildīts elegantā stikla pudelē. Telpā izplatās patīkams un viegls aromāts. Koka korķis un kociņi veidoti no FSC sertificēta dižskābarža. Ecogarantie un Vegan Society sertificēts. 200ml produkta iepakojums pietiem aptuveni vienam mēnesim. 

Kā lietot?

Lai uzburtu aromātu, Sodasan Senses mājokļa aromatizētāja ar apelsīna smaržu šķidrumā ievieto dižskābārža kociņus, pirms tam noņemot aizbāzni. Jo vairāk kociņu ievietoti stikla traukā, jo smarža ir intensīvāka. Smaržas intensitātes pastiprināšanai ik pa laikam iesakām kociņus no trauka izņemt un apgriezt tos otrādi.

Padoms

Izmēģini arī Sodasan Senses mājokļa aromatizētāju ar sandalkoka smaržu un Sodasan Senses mājokļa aromatizētāju ar lavandas smaržu.  

SODASAN ir vācu kompānija, kas pirms 35 gadiem pirmā Eiropā sāka piedāvāt ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas un higiēnas līdzekļus. Tie nesatur fosfātus, sintētiskas smaržvielas un konservantus, ģenētiski modificētas vielas, hloru. Produktu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām. Visi Sodasan līdzekļi, nonākot dabā, bioloģiski sadalās, tādēļ nav kaitīgi veselībai. Tie nav testēti uz dzīvniekiem.Daudzi Sodasan produkti marķēti ar ekosertifikātu ECO Garantie - kuru izdevusi ekoproduktu kontroles institūcija Beļģijā Ecocert Belgium. Tāpat Sodasan ir Vegan sertifikāts, kas apliecina, ka Sodasan produktu sastāvā nav dzīvnieku valsts izcelmes produkti.  • Sastāvdaļas: alcohol* denat, parfum, limonene**, linalool**, geraniol**, citral**, potassium citrate