Frishi Lavender Mix telpu aromatizētājs


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

FRISHI GAISA ATSVAIDZINĀTĀJS AR LAVANDAS SMARŽU Pilns izmērs

FRISHI GAISA ATSVAIDZINĀTĀJS AR LAVANDAS SMARŽU

Radiet vēlamo atmosfēru ar aromterapijas palīdzību jebkurā telpā. 100% dabīgs lavandas aromāts. Produkts nesatur sintētiskas smaržvielas, bet ir radīts tikai uz ēterisko eļļu savienojumu bāzes. Nesatur propelentu gāzes – freonus, propānu, butānu u.c.) vai saspiestu gaisu. Produkts ir ekonomisks lietošanā – pietiek aptuveni 900 izsmidzināšanas reizēm. 

10,70 €

Akcijas laiks: -
100 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

11 preces ir noliktavā

Lietošana: izsmidzināt telpā pēc iespējas augstāk, turot pudelīti taisni uz augšu. Nesmidzināt tieši uz mēbelēm, PVC, plastmasas vai organiskā stikla virsmām.  

Kairinošs. Uzliesmojošs. Kairina acis. Sargāt no bērniem. Izvairīties no aerosola ieelpošanas. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu. Iepakots zem spiediena. Sargāt no tiešiem saules stariem un glabāt temperatūrā līdz +50ºC. Nesmidzināt uz karstas virsmas vai atklātas liesmas tuvumā.  • Sastāvdaļas: Lavandula angustifolia, Lavandula grosso (lavandas ēteriskā eļļa), spirts, slāpeklis