URTEKRAM BAROJOŠAS ZIEPES AR OLĪVEĻĻU - 907
  • URTEKRAM BAROJOŠAS ZIEPES AR OLĪVEĻĻU - 907

URTEKRAM BAROJOŠAS ZIEPES AR OLĪVEĻĻU

01000004740
10,90 €

Urtekram barojošas ziepes ar olīveļļu maigi attīra un stiprina ādu ar olīveļļas un zaļo mālu spēku. Lavandas eļļa apveltī ar maigu aromātu.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Visi Urtekram līdzekļi ir COSMOS ORGANIC sertificēti – tā ir vienota sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti. Urtekram līdzekļos nav mākslīgu uzlabotāju, piedevu, konservantu un krāsvielu. Šampūniem, kondicionieriem, dušas želejām un ķermeņa losjoniem ir patīkamas – viendabīgas un biezas – tekstūras, līdzekļi ir ļoti efektīvi (pietiek ilgam laikam). Iepakojums - pudeles, korķīši un etiķetes – ir izgatavoti no otrreizējās pārstrādes materiāliem.

Padoms

Izmēģini arī Urtekram lavandas ziepes ar maigi rūgtenu lavandas aromātu!

78 vienības:

Sastāvdaļas: Sodium palmate**, sodium palm kernelate**, aqua, montmorillonite, olea europaea fruit oil*, glycerin**, sodium chloride, lavandula angustifolia oil*, citric acid, linalool. * - ingredient from Organic Farming, ** - made using organic ingredients.
Apraksts: Dabiskas augu eļļu ziepes maigai attīrīšanai nodrošina ķermeņa tīrību bez sintētiskām smaržvielām un mākslīgiem putotājiem. Urtekram barojošajās ziepes ar olīveļļu izmantota organiski bioloģiskā lauksaimniecībā audzētu olīvu eļļa.
Vegāns:

JUMS VARĒTU PATIKT