Florame ēterisko eļļu maisījums "Christmas Gourmandise" - 4399
  • Florame ēterisko eļļu maisījums "Christmas Gourmandise" - 4399

Florame ēterisko eļļu maisījums "Christmas Gourmandise"

01000010084
9,95 €

Florame Ziemassvētku ēterisko eļļu maisījuma sastāvā esošās ēteriskās eļļas sniedz uzmundrinošu svētku efektu. Saldā apelsīna eļļa iepriecina un sniedz enerģiju, kardamons silda un relaksē, ilang-ilang veicina pozitīvu omu un kanēlis atmodina maņas. Šis aromāts rada īstu, siltu svētku sajūtu.

Ecocert sertificēts.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Kā lietot?

Aromlampās: 1-5 pilienus ēteriskās eļļas iepiliniet ūdenī, kas ieliets aromlampā Telpu aromatizēšanai: Ēteriskās eļļas pilienus iepilina pulverizatorā, kopā ar ūdeni. Izsmidzina uz paklājiem, aizkariem, mēbelēm. Jāatcerās, ka ēteriskās eļļas ūdenī nešķīst, tādēļ pirms pulverizatora lietošanas, nepieciešams to sakratīt (1-2 pilieni uz 100ml ūdens) Nav piemērots sievietēm grūtniecības laikā, bērna zīdīšanas periodā un bērniem līdz 12 g.v.. Lietot atšķaidītu.

Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu.

Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai būtu droši, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

COSMEBIO logotips apliecina, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā, 10% sastāvdaļu ir organiskas. Šis maisījums ir 100% organisks Ziemassvētku aromāts!

30 vienības:

Sastāvdaļas: Citrus sinensis* (saldā apelsīna ēteriskā eļļa), Elettaria cardamomum* (kardamona ēteriskā eļļa), Cananga odorata* (ilang-ilang ēteriskā eļļa), Cinnamomum zeylanicum* (kanēļa ēteriskā eļļa).

100% of the total ingredients are from Organic Farming
Vegāns: