Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 30 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Newsletter

Rapunzel Oxyguard® gaišo linsēklu eļļa Pilns izmērs

Rapunzel Oxyguard® gaišo linsēklu eļļa

Eļļa ārkārtīgi lielā daudzumā satur neaizvietojamās taukskābes alfa-linolēnskābi (omega-3) un linolskābi (omega-6), nepiesātinātās taukskābes palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs.

6,90 €

250 ml

Eļļu sajaukšanas un fasēšana laikā Oxyguard® nodrošina eļļu vērtīgo sastāvdaļu aizsardzību pret gaisu un siltumu.

Linsēklu eļļa ir bagāta ar omega-3 taukskābēm (alfa-linolēnskābe) un linolskābi (omega-6). Rapunzel linsēklu eļļa iegūta ar saudzējošo aukstās spiešanas metodi, tādējādi saglabājot arī citas linsēklu vērtīgās sastāvdaļas.

Nekarsēt! Glabājiet tumšā, vēsā vietā! Pārliecinieties, ka vāciņš tiek cieši aizskrūvēts! Sargājiet no gaisa (skābekļa), gaismas un siltuma iedarbības, lai saglabātu vērtīgo taukskābju īpašības!

Lietošana: Pirms lietošanas sakratīt. Lietojiet nekarsētu vai pārlejiet gataviem siltajiem ēdieniem. Lietojiet eļļu pa 1-2 ēdamkarotēm dienā tīrā veidā vai, pievienojot smūtijiem, brokastu putrai, kā arī salātiem un uzkodu mērcītēm, lai ikdienā uzņemtu omega 3 taukskābi. Garšas īpašību dēļ piemērota arī pievienošanai saldajiem ēdieniem.  • Sastāvdaļas: auksti spiesta linsēklu eļļa*. *Bioloģiskā lauksaimniecība ārpus ES (kontroli veica: skat. uz iepak.) 100 g vidējā uzturvērtība: enerģētiskā vērtība 3700 kJ/ 900 kcal; tauki 100g, no tiem piesātinātās taukskābes 8,4 g, no tiem mononepiesātinātās taukskābes 18,2 g, no tiem polinepiesātinātās taukskābes 73,4 g (no tām linolskābe 16,0 g; no tām linolēnskābe 57,0 g, no tās alfa-linolēnskābe 57,0 g); ogļhidrāti 0 g, no tiem cukuri 0 g; olbaltumvielas 0 g; ogļhidrāti 0 g; E vitamīns 11 mg (92% no uzturvielu atsauces vērtības).
  • Vegāns: