Rapunzel Oxyguard® omega 3-6-9 linsēklu, kaņepju un ķirbju sēklu eļļa


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Rapunzel Oxyguard® omega 3-6-9 linsēklu, kaņepju un ķirbju sēklu eļļa Pilns izmērs

Rapunzel Oxyguard® omega 3-6-9 linsēklu, kaņepju un ķirbju sēklu eļļa

Linsēklu, kaņepju un ķirbju sēklu eļļas ideālā proporcijā. Eļļu maisījumā esošās nepiesātinātās taukskābes palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs, savukārt E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Oxyguard® īpaši saudzīgais eļļu ieguves process sargā cilvēka organismam svarīgās taukskābes no gaismas, gaisa un siltuma iedarbības.

 

Zemāka cena!

8,88 €

10,45 €

(Atlaide 15%)

Akcijas laiks: 2020-05-01 - 2020-06-01
250 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

96 preces ir noliktavā

Eļļu sajaukšanas un fasēšana laikā Oxyguard® nodrošina eļļu vērtīgo sastāvdaļu aizsardzību pret gaisu un siltumu.

Linsēklu eļļa ir bagāta ar omega-3 taukskābēm (alfa-linolēnskābe), savukārt kaņepju eļļa pārliecina ar savu augsto omega-6 taukskābes (linolskābe) saturu un reto gamma-linolēnskābi. Ķirbju sēklu eļļa apgādā organismu ar nepiesātinātajām omega-9 un omega-6 (linolskābe) taukskābēm, tādējādi nodrošinot optimālu šo trīs vielmaiņai svarīgo taukskābju līdzsvaru. Ķirbju eļļa satur arī antioksidantus, karotīnus un fitosterīnus.

Nekarsēt! Glabājiet tumšā, vēsā vietā! Pārliecinieties, ka vāciņš tiek cieši aizskrūvēts! Sargājiet no gaisa (skābekļa), gaismas un siltuma iedarbības, lai saglabātu vērtīgo taukskābju īpašības!

Lietošana: Pirms lietošanas sakratīt. Lietot nekarsētu pa 1-2 ēdamkarotēm dienā. Pēc atvēršanas pudeli uzglabāt ārējā kartona iepakojumā ledusskapī. Piemērots svaigēšanai.   • Sastāvdaļas: linsēklu eļļa* (40%), kaņepju sēklu eļļa* (30%), ķirbju sēklu eļļa* (30%). * - no bioloģiskās lauksaimniecības.