Faith in Nature uzmundrinoša dušas želeja ar pitaiju


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Faith in Nature uzmundrinoša dušas želeja ar pitaiju Pilns izmērs

Faith in Nature uzmundrinoša dušas želeja ar pitaiju

Dušas želeja/vannas putas ar tropisku aromātu, kas atmodina maņas un uzlabo garastāvokli! Dušas želeja bagātināta ar 100% dabīgām augu valsts sastāvdaļām, tostarp pitaijas augļu ekstraktu un ēteriskajām eļļām. Nesatur parabēnus un SLS. Piemērota vegāniem un nav testēta uz dzīvniekiem.

9,20 €

Akcijas laiks: -
400 ml

Pieejamība: Ir noliktavā.

47 preces ir noliktavā

Dušas želeja ar eksotisku augļu aromātu, kas bagātināta ar vitamīnus, minerālvielas un antioksidantus saturošo pitaiju.

Lietošana: lietot ķermenim kā dušas želeju vai pievienot tekošam ūdenim, lietojot kā vannas putas.

Piemērota ikdienas lietošanai. Tikai ārīgai lietošanai. Ja produkts iekļuvis acīs, nekavējoties skalot ar tīru ūdeni. Kairinājuma gadījumā pārtraukt lietošanu. Sargāt no bērniem.

Faith in Nature ir dibināts 1974. gadā un tic, ka dabas spēku savā labā varam izmantot, nekaitējot dabai. Faith in Nature produkti ir ražoti no augstākās kvalitātes, dabīgas izcelsmes izejvielām, kas nav testētas uz dzīvniekiem, un 100% dabīgām smaržvielām – un tie savu uzdevumu pilda lieliski.  • Sastāvdaļas: Dušas želeja ar eksotisku augļu aromātu, kas bagātināta ar vitamīnus, minerālvielas un antioksidantus saturošo pitaiju. Lietošana: lietot ķermenim kā dušas želeju vai pievienot tekošam ūdenim, lietojot kā vannas putas. Piemērota ikdienas lietošanai. Tikai ārīgai lietošanai. Ja produkts iekļuvis acīs, nekavējoties skalot ar tīru ūdeni. Kairinājuma gadījumā pārtraukt lietošanu. Sargāt no bērniem. Faith in Nature ir dibināts 1974. gadā un tic, ka dabas spēku savā labā varam izmantot, nekaitējot dabai. Faith in Nature produkti ir ražoti no augstākās kvalitātes, dabīgas izcelsmes izejvielām, kas nav testētas uz dzīvniekiem, un 100% dabīgām smaržvielām – un tie savu uzdevumu pilda lieliski.
  • Vegāns: