Florame rezerves kārtidži USB difūzerim


Iepirkumu grozs  

Nav preču

līdz bezmaksas piegādei 39 € 

Piegāde 0,00 €

Kopā 0,00 €

Norēķināties

Zīmoli

Jaunumu saņemšana epastā

Florame rezerves kārtidži USB difūzerim Pilns izmērs

Florame rezerves kārtidži USB difūzerim

Florame USB difūzerī atrodas plastmasas kārtridžs, kurā tiek iepilināta ēteriskā eļļa un tad caur ultraskaņas disku tiek izsmidzināta ēteriskā eļļa. Kārtridža darbības laiks ir aptuveni 20 stundas. Pēc 20 stundu darbības laika kārtidža efektivitāte samazinās un nepieciešama tā nomaiņa uz jaunu. Kārtidža darbības laiku ietekmē tas, kāda eļļa ir tikusi lietota tajā.

5,00 €

Akcijas laiks: -
3 gb.

Pieejamība: Ir noliktavā.

9 preces ir noliktavā

Izmantojot biezākas konsistences ēteriskās eļļas darbības laiks būs īsāks, ar šķidrākas konsistences eļļām – ilgāks.

Lietošana: Noņemiet kārtidžam virsējo vāciņu, tad noskrūvējiet apakšējo vāciņu. Iepiliniet pāris pilienus ēteriskās eļļas kārtidžā un uzsrūvējiet atpakaļ apakšējo vāciņu. Ievietojiet kārtidžu difūzerī atbilstoši difūzera lietošanas instrukcijai un ieslēdziet difūzeri.

Lai pagarinātu kārtridža darbības laiku iesakām tajā iepilināt nelielu daudzumu spirta un ieslēgt to uz pāris minūtēm.

Detalizēta USB difūzera lietošanas instrukcija atrodama šeit:

Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas.

Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!